Авторизация
Регистрация

Автоцентр "ПАРИТЕТ" - дилер року Hyundai в Україні!

Автоцентр "ПАРИТЕТ" - кращий дилер Hyundai в 2016 році!

Автоцентр «ПАРИТЕТ» вкотре підтверджує звання лідера. В рамках дилерської конференції Hyundai в Україні, організованої «Хюндай Мотор Украіна», автоцентр «ПАРИТЕТ» був нагороджений званням кращого дилера року.
Щорічно «Хюндай Мотор Україна» оцінює національних дилерів по безлічі критеріїв, в тому числі - за результатами роботи за рік і планам на майбутній період. Автоцентр «ПАРИТЕТ» став єдиним представником з Києва, який удостоївся такого почесного звання. Така нагорода в черговий раз підтверджує вислів: «Якщо Hyundai, то« ПАРИТЕТ »!
За словами комерційного директора автоцентру «Паритет», Олексія Піонтковського, нагорода дійсно дуже багато значить і в черговий раз підтверджує професіоналізм всіх співробітників компанії. Всі співробітники автоцентру націлені на довгострокове співробітництво з кожним клієнтом і на встановлення надійних і партнерських відносин з кожним покупцем.

Паритет - дилер года 2016

Вручение премии "Дилер года"

Присуждение премии "Дилер года"
Колектив автоцентру «ПАРИТЕТ» вдячний «Хюндай Мотор Україна» за визнання!

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.