Авторизация
Регистрация

Презентація нового Hyundai Accent 2017

В автоцентрі «Паритет» відбулася презентація нового Hyundai Accent!

17 квітня всі гості автоцентру стали учасниками допрем'єрного показу нової моделі Hyundai Accent в рамках Свята відкритих дверей.

Крім презентації нової версії Accent, відвідувачів Свята чекав і інший сюрприз: довгоочікуваний гібридний Hyundai IONIQ став ще одним приємним відкриттям дня. Дизайн автомобілів, технічні характеристики і розширений список опцій справили на всіх незабутнє враження і нікого не залишили байдужим. Також гості змогли взяти участь у безпрограшній вікторині, насолодитися цікавим шоу і спробувати страви на смачне фуршеті.

Завершенням свята став «тюнінг» Hyundai i10 від маленьких гостей автоцентру: вони перетворили автомобіль в пасхальну писанку, розписавши візерунками та малюнками за допомогою фарб.

новый акцент i10 раскраска
праздник в Паритете Акцент новый
презентация Акцента в Паритете new_accent

Свято від автоцентру «ПАРИТЕТ» пройшов яскраво і барвисто, приємні спогади залишаться в пам'яті гостей заходу надовго! У планах компанії і далі радувати своїх клієнтів новими автомобілями і приємними емоціями - до зустрічі в автоцентрі «Паритет»!

 

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.