Авторизация
Регистрация

СТО Автоцентру "ПАРИТЕТ" в ТОП-100 по Україні

СТО Автоцентру "ПАРИТЕТ" в ТОП-100 по Україні!

Співробітники СТО Автоцентру «Паритет» в черговий раз довели свій професіоналізм і майстерність, вийшовши у фінал конкурсу «Кращий СТО»! У рейтингу за звання кращих боролися 400 сервісних станцій з усієї України, а вибір переможців відбувався в два етапи.

На першому серед усіх конкурсантів фіналістів вибирали користувачі avtobazar.ua. Завдяки позитивним відгуком відвідувачів ресурсу, в тому числі, і наших Клієнтів, СТО Автоцентру «ПАРИТЕТ» успішно подолала перший етап і приєдналася до фіналістів конкурсу. Ми дякуємо всім, хто віддав свій голос за нас!

На другому етапі журі конкурсу потрібно було зробити нелегкий вибір: протягом чотирнадцяти днів експерти оцінювали роботу всіх представлених на конкурсі СТО та визначали переможців у кожній окремій номінації. На другому етапі конкурсу співробітники Автоцентру «ПАРИТЕТ» підтвердили свій професіоналізм і високий рівень сервісу і увійшли в сотню найкращих по Україні!

Лучшее СТО 2016 Лучшее СТО 2016

Ми дякуємо кожному, хто віддав свій голос за нас і бажаємо команді СТО Автоцентру «ПАРИТЕТ» нових професійних перемог і звершень!

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.