Авторизация
Регистрация

Порівняльний тест-драйв SUV кросоверів за участю Hyundai Creta

Порівняльний тест-драйв SUV кросоверів за участю Hyundai Creta

27 жовтня тренінговий центр Hyundai провів порівняльний тест драйв моделі Hyundai Creta з основними конкурентами в B - SUV сегменті. Для порівняльного тестування були обрані Suzuki Vitara, Mitsubishi ASX і Nissan Juke. Продавці-консультанти дилерській мережі Hyundai зі всієї України, в числі яких - співробітники автоцентру «Паритет», випробували позашляхові якості представлених автомобілів на спеціальному треку за межами Києва. Всі вибрані для тест-драйву моделі мали схожі комплектації і набір характеристик. Кроссоверам належало проявити себе під час їзди в межах міста, показати динамічні можливості при прискоренні на трасі і позашляхові особливості на треку в ресторанному комплексі «Ранчо Болівар». По закінченню тест драйву менеджерам продажів потрібно було визначити кращу з представлених моделей. Критеріями оцінювання автомобілів були:

Також оцінювався інтер'єр і екстер'єр автомобілів, зручність посадки, ергономіка в русі і одним з найбільш важливих критеріїв був показник витрати палива.

Hyundai Creta гідно показала себе в порівнянні з конкурентами. Серед переваг моделі варто відзначити низьку витрату палива, найбільш просторий салон, відмінну керованість, чудову шумоізоляцію та відмінні позашляхові якості.

Creta test-drive Creta test-drive
Creta test-drive Creta test-drive

Нова модель Hyundai Creta представлена в автоцентрі "ПАРИТЕТ" і доступна для тест-драйву! Динамічний, стильний і безпечний кросовер завоює Ваше серце з першого звуку двигуна, з першого кілометра, з першого повороту! Запрошуємо відвідати автоцентр «Паритет» та особисто оцінити всі переваги і достоїнства нової Hyundai Creta!

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.