Авторизация
Регистрация

Страхування

strahovanie_paritet

Автострахування в автоцентрі "ПАРИТЕТ"
Навіть дбайливе ставлення водія до автомобіля не завжди зможе захистити від непередбачених ситуацій на дорозі. Страхування транспорту покликане вберегти від зайвих переживань і фінансових витрат. У разі пошкодження авто страхова компанія компенсує завдані вашому транспортному засобу шкоди.

Чому так важливо страхувати автомобіль:

В автоцентрі «Паритет» ви зможете оформити страховий поліс на автомобіль з оптимальними умовами. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними страховими компаніями, умови в яких прозорі та вигідні клієнтам.

Страхування є помічником в подібних ситуаціях. Наявність страхового поліса гарантує Вам не тільки фінансову, а й моральний захист.

Чому ви не наважуєтеся застрахувати свій автомобіль?

Я досвідчений водій. У мене великий водійський стаж і я акуратно їжджу по дорозі Не факт, що інші учасники дорожнього руху будуть такими ж акуратними
Не хочу платити за страховку. Це дорого Страхова компенсація лише частково складається з ваших платежів. Дізнайтеся вартість ремонту комплектуючих - ви здивуєтеся, скільки коштує бампер або фари авто.
У мене тихий, спокійний мікрорайон. Та й автомобіль перед вікнами стоїть! Немає таких локацій і дорожніх ситуацій, в яких авто було б захищене на всі 100%. Викрадають машини і з критих парковок, прямо у дворі кузов можуть подряпати і т. Д.
Автомобіль стоїть на стоянці, що охороняється! Далеко не завжди власники стоянки пропонують компенсацію за шкоду. Більш того, страховка покриває і ситуації на дорозі
Я початківець водій ... Відповідь очевидна
Купую автомобіль для сина, дочки, тата, мами, брата, сестри, бабусі, дідусі і т.д. Відповідь очевидна
Поліса ОСАЦВ досить! ОСАГО - це страховка для інших учасників дорожнього руху. А якщо в ДТП будете винні тільки ви? Якщо ваш автомобіль постраждає при цьому - ремонтувати доведеться за свій рахунок.
Страхував, а страховка не потрібна! Зате весь час ви були впевнені в тому, що авто в безпеці. Ви ж платите за подушки безпеки в автомобілі, хоча далеко не завжди користуєтеся ними
Поїжджу, потім застрахую! Подбайте про безпеку свого автомобіля заздалегідь.

Страхування автомобіля може бути декількох типів.

КАСКО (Автомобільне КАСКО) - це страхування транспортного засобу від угону, різних пошкоджень, від ДТП, стихійних лих, протиправних дій третіх осіб і так далі. Застрахувати можна авто в заводській комплектації (без додаткового обладнання).

Страхування доп. обладнання - якщо після тюнінгу в автомобілі з'явилося обладнання, яке не передбачене заводський комплектацією, то його слід застрахувати окремим полісом.

Страхування від нещасного випадку - це поліс, який покриває витрати на відновлення здоров'я постраждалих в ДТП або компенсує витрати в разі загибелі водія або пасажирів.

Страхування цивільної відповідальності - це ОСАГО і добровільне страхування. Поліс компенсує іншим учасникам дорожнього руху витрати, викликані з неправомірними діями страхувальника.

Автоцентр «ПАРИТЕТ» співпрацює тільки з перевіреними страховими компаніями. Ви зможете замовити поліс прямо в нашому автоцентрі при покупці або обслуговуванні автомобіля. Також ми пропонуємо клієнтам доставку страхового поліса.

Звертайтеся до наших консультантів - ми завжди раді допомогти з вибором оптимального типу страхування. Ми робимо все для того, щоб володіння автомобілем було максимально комфортним і безпечним!

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.