Авторизация
Регистрация

Пам'ятка для покупця автомобіля в кредит

Памятка для покупателя автомобиля в кредит

При виборі банку обов'язково зверніть увагу на наступні «Підводні камені»

«Несподівані» комісії:

За рахунок додаткових комісій реальна процентна ставка по кредиту може бути на 2-3% річних вище декларованою. Тому цікавтеся наявністю наступних комісій:

Схема погашення:

При так званої ануїтетною схемою погашення, щомісячний платіж менше, але істотно збільшується загальна сума відсотків, яку клієнт заплатить банку. Альтернативою є так званий класичний графік, коли повернення кредиту відбувається рівними частинами і оплата розрахованих за період відсотків. При короткострокових кредитах (до 36 міс.) Різниця невелика, тобто можна вибрати найбільш підходящий графік.

Бажано, щоб графік погашення враховував кількість днів у розрахунковому періоді: наприклад, якщо дата першого платежу настає через тиждень після видачі, то погасити потрібно не місячну норму, а лише невелику частину з розрахунку тижні.

Умови погашення:

Дострокове погашення:

Чи допускає банк повне і часткове погашення кредиту раніше графіка і не пов'язана ця процедура для клієнта з додатковими витратами часу і коштів (переоформлення договорів, відвідування нотаріуса).

Поцікавтеся, чи приводить дострокове погашення до зменшення суми щомісячного платежу або до скорочення терміну кредитування, і вирішите, що для Вас краще.

Подивіться в договорі, чи враховує банк дострокові платежі в погашенні кредиту в день їх надходження або ж «заморожує» до розрахункової дати.

Страхування:

Попросіть розраховувати суми страхових платежів окремо за кожен рік. Поцікавтеся, які поправочні коефіцієнти застосовуються в другій і подальші роки страхування, і як сума страхування від нещасного випадку залежить від віку клієнта.

Зверніть увагу на те, в яких випадках страхова компанія не виплачує відшкодування (ДТП з вини водія, підпал), які пропонує додаткові послуги (наприклад Асистанс, особистий аварійний коммисар і тп.) А також які франшизи (суми які не повертаються страховою компанією при викраденні і при всіх інших випадках, наприклад франшиза на скло і фари може бути нуль), чи є відшкодування без довідки з ДАІ, які ліміти по цим відшкодуванням.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.