Авторизация
Регистрация
Поділитися

Особливості

Гармонійність

Передня частина автомобіля виглядає сміливо і збалансовано. Рельєфний капот відмінно виглядає з радіаторної сіткою Cascading Grille. Поєднуючись, дрібні деталі створюють розкішний спосіб, який привертає увагу навіть гурманів автомобільного світу. Доповнюють картину довгасті світлодіодні ліхтарі, які і сприяють економії енергії, і виконують функцію привабливого декоративного елемента. З такими фарами погана видимість не буде для вас перешкодою на дорозі.

Відмінна збалансованість

Новий Grandeur - результат копіткої роботи команди дизайнерів, які реалізували сміливі, інноваційні задумки, створивши унікальну візуальна ДНК автомобіля. Grandeur - це поєднання сучасних рішень і нестаріючої класики.

В якості основи для дизайну задньої частини були взяті кращі властивості автомобілів попереднього покоління. Зовнішній вигляд був доповнений видозміненими великими фарами, які надають автомобілю ноток спортивного стилю. Фахівці попрацювали також над кришкою багажника. Тепер вона має рельєфний дизайн. Такий автомобіль не залишиться непоміченим на дорозі.

Дизайну задньої частини

Все для комфорту

Інтелектуальне дистанційне керування

Тепер не потрібно сідати в жаркий салон і чекати, поки кліматична система знизить температуру. Цей процес можна запустити заздалегідь. За допомогою дистанційного керування ви можете завести мотор і активувати клімат-систему, навіть коли салон закритий.

Вбудована пам'ять положень сидінь (IMS)

Набридло постійно налаштовувати сидіння під себе? Система IMS дозволяє забути про цю проблему. Вона гранично точно запам'ятовує положення сидінь. Є можливість запрограмувати розташування для двох різних водіїв.

Вбудована пам'ять положень сидінь новому Grandeur в автоцентрі Паритет

Електронний паркувальне гальмо

На центральній консолі автомобіля розташовується кнопка паркувального гальма. Легке натискання на неї фіксує авто в нерухомому стані. Щоб відключити електронний гальмо, достатньо просто натиснути на педаль акселератора.

Електронний паркувальне гальмо. Hyundai Grandeur

Клімат-контроль на дві зони

Пасажир, що сидить спереду, і водій можуть налаштувати кліматичну систему по-своєму. Органи управління системою розташовані зручно біля обох сидінь. Повітряні потоки налаштовані таким чином, що вони перетинаються по мінімуму. Завдяки цьому їхати в комфортних умовах може кожен.

8 "дисплей мультимедійної системи з навігацією і електронним компасом
8 "дисплей мультимедійної системи з навігацією і електронним компасом
8 "дисплей мультимедійної системи з навігацією і електронним компасом

Мультимедійний екран з можливістю синхронізації з мобільними пристроями за допомогою Apple Car Play і Android Auto, також система оснащена GPS навігацією і вбудованим компасом електронного типу.

Проекційний дисплей HUD.
Проекційний дисплей HUD.
Проекційний дисплей HUD.

Інноваційний проекційний дисплей надає інформацію під час руху дозволяючи в цей час контролювати дорожню обстановку.

Вентиляція передніх сидінь.
Вентиляція передніх сидінь.
Вентиляція передніх сидінь.

Система вентиляції сидінь усуне головний недолік шкіряного салону і створить комфортні умови.

Турбота про безпеку

Нержавіюча сталь підвищеної міцності

Кузов моделі Grandeur є найбільш жорстким в своєму класі. Сталь, з якої робляться його елементи, проводиться заводами Hyundai. Це високоміцний матеріал, який не іржавіє. Жорсткість кузова гарантує не тільки безпеку, але і чудову керованість. При зіткненні про здоров'я водія та пасажирів також подбають 9 подушок. Одна з них розташована на рівні колін водія.

Системи виявлення предметів в «сліпих» зонах (BSD)

Якщо водій робить спробу перебудуватися, але ця дія призведе до зіткнення з рядом йде об'єктом, система видає попередження. Воно має звуковий і світловий вид. Роботу системи забезпечують два радара, розташованих в задній частині. Після включення одного з поворотів датчик перевіряє відповідну сторону на наявність перешкод.

Системи виявлення предметів в «сліпих» зонах Hyundai Grandeur

Система автономного екстреного гальмування (AEB)

З системою АЕВ вас ніколи не застануть зненацька на дорозі. Вона спрацьовує автоматично при виявленні небезпечної ситуації. Коли виникає ризик зіткнення з автомобілем, що йде попереду, АЕВ інформує водія про можливу небезпеку. У разі ігнорування сповіщень система автоматично задіє гальмо. Якщо водій натискає педаль гальма самостійно, але недостатньо сильно для уникнення ДТП, АЕВ підсилює гальмування.

Система автономного екстреного гальмування Hyundai Grandeur IG
Система стеження за втомою водія Hyundai Grandeur

Система стеження за втомою водія (DAA)

Безліч аварій трапляється через перевтому водія. Система DAA постійно оцінює стан людини за кермом. У разі виявлення втоми вона видає звукову підказку про те, що варто зупинитися і трохи відпочити.

Асистент паркування (PAS)

Асистент паркування (PAS)

Компонентами цієї системи є камера заднього виду і цілий комплекс датчиків, які розташовані спереду і ззаду. PAS інформує водія про перешкоди, з якими перетинається траєкторія руху автомобіля.

Адаптивний круїз-контроль (ASSC)

Адаптивний круїз-контроль (ASSC)

Дана система підтримує швидкість автомобіля, яку вказав водій. Крім того, вона вибирає максимально безпечну відстань від впередиидущего авто. Якщо виникає ризик зіткнення, задіюється система АЕВ, згадана вище.

 • Автономне аварійне гальмування (AEB)

  Завжди стежить за дорогою, система AEB автоматично застосовує гальма і попереджає водія, коли вона виявляє перешкоду таке як автомобіль або пішохід.

 • Система кругового огляду (AVM)

  Автомобіль оснащується декількома камерами, розміщеними по всьому периметру кузова. Водій в будь-який момент може оцінити з їх допомогу навколишнє оточення. Завдяки наявності всієї необхідної інформації він отримує можливість максимально безпечно маневрувати.

 • Інтелектуальна система включення дальнього світла (SHBA)

  Ця система самостійно включає дальнє і ближнє світло і перемикається між ними. Таким чином, рух в темряві завжди буде для вас комфортним.

 • Натисніть на кнопку ПРИДБАТИ В КРЕДИТ, щоб ми дізналися про Ваше бажання придбати автомобіль, який Вас зацікавив!

  Поділитися
  Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.