Авторизация
Регистрация
*Колір і комплектація автомобіля можуть відрізнятися від кольору і комплектації реального автомобіля.

Tucson

Модель Колір кузова
New Tucson Рев'ю new Tucson в автоцентрі Паритет
0 0 Discontinued
Hyundai
Tucson
Ara Blue
Ara Blue
Ara Blue
Stargazing Blue
Stargazing Blue
SG5
Stargazing Blue SG5
Micron Grey
Micron Grey
Micron Grey
Intense Copper
Intense Copper
PF8
Intense Copper PF8
Phantom Black
Phantom Black
Phantom Black
Platinum Silver
Platinum Silver
Platinum Silver
Polar White
Polar White
Polar White
Fiery Red
Fiery Red
Fiery Red
White Sand
White Sand
White Sand
Moon Rock
Moon Rock
Moon Rock
Поділитися

Рев'ю

Ця модель, знята з виробництва. Оновлена модель за посиланням.

Премію iF Design Award 2016 присуджена нової моделі Hyundai Tucson

iF Design Award 2016

Дизайн нової моделі Hyundai Tucson відзначений премією «iF Design Award 2016», одного з найавторитетніших і престижних міжнародних форумів в області дизайну - International Forum Design. Новий Tucson підкорив журі сміливою концепцією дизайну, формує індивідуальний образ сучасного компактного SUV (Sport Utility Vehicle)

Максимальні 5 зірок за безпеку в рейтингу EuroNCAP отримала нова модель Tucson

EuroNCAP

Новий Tucson має максимальний рейтинг безпеки 5 зірок за результатами Euro NCAP.

Euro NCAP - Європейський комітет з проведення незалежних краш-тестів автомобілів.

New Tucson відзначений нагородою 2016 TOP Safety Pick +.

2016 TOP Safety Pick+.

Hyundai Tucson, за підсумками проведених краш-тестів Американським страховим інститутом дорожньої безпеки (IIHS), відзначений нагородою 2016 TOP Safety Pick +.

IIHS - здійснює дослідження і складає рейтинги безпеки популярних пасажирських автомобілів представлених на ринку США.

Нова модель авто Tucson номінант на премію Автомобіль року 2016 в Україні

Автомобіль року 2016

Hyundai Tucson переміг в номінації "Компактний кросовер" за підсумками щорічного всеукраїнського рейтингу - «Автомобіль року в Україні 2016». Всеукраїнська премія, проводиться з 2001 року, в рамках якої визначаються кращі новинки автомобільної промисловості представлені на ринку України.

Hyundai Tucson удостоєний нагороди американської автомобільної асоціації

Американська автомобільна асоціація

Hyundai Tucson удостоєний вищої нагороди американської автомобільної асоціації, за дизайн, видатні їздові характеристики і оптимальне співвідношення споживчих якостей.

Журнал Auto Bild назвав Hyundai Tucson кросовером року в Німеччині

Auto Bild

Авторитетне німецьке видання Auto Bild визнав модель Tucson кращим представником сегменту SUV року в Німеччині. Конкурентами в тесті виступили найбільш популярні кросовери німецького ринку: Mazda CX-5, Honda CR-V, Ford Kuga.

Журналу Auto Zeitung за результатами тестів присудив перемогу Hyundai Tucson

Auto Zeitung

Автожурнал і інтернет портал Auto Zeitung визначив Hyundai Tucson переможцем в тест-порівняння компактних кросоверів. Конкурентами Tucson виступили: Volkswagen Tiguan, Mazda CX-5 і Honda CR-V. Експерти оцінювали наступні параметри: силовий агрегат, динамічні характеристики, керованість, кузов, екологічність і економічність.

Кращим компактним кросовером за свої гроші визнана нова модель Tucson 2016 року, за версією журналу U.S. News & World Report визнаний

U.S. News & World Report

«Кращим компактним кросовером за свої гроші» - визнаний новий Tucson, за результатами дослідження журналу U.S. News & World Report. Оцінка відбувалася за 23 категоріями і такими основними критеріями: надійність, вартість експлуатації, безпека, ціна нового автомобіля, середня вартість авто на ринку, експертних оцінок.

Hyundai Tucson удостоєний нагороди рейтингу Kelley Blue Book (KBB)

Kelley Blue Book’s (KBB)

За результатом всемірноізвемстного американського рейтингу Kelley Blue Book's (KBB) нова модель Tucson удостоєна нагороди за найменші можливі витрати з утримання автомобіля на протязі 5 років.

Kelley Blue Book's (KBB) - незалежний авторитетне видання, засноване в 1926 році, яке проводить оцінку автомобілів різних марок за численними параметрами, включаючи вартість утримання (витрат) на володіння автомобілем.

Hyundai Tucson удостоєний премії J.D. POWER 2016 APEAL AWARD

J.D. Power & Associates

Новий Hyundai Tucson визнаний кращим автомобілем у своїй категорії з пресужденіем премії J.D. POWER 2016 APEAL AWARD. Tucson став беззаперечним лідером завдяки стильному дизайну, просторому інтер'єру салону, економічності, а також сучасним та інноваційним системам безпеки, комфорту і розваг.

J.D. Power & Associates - Американське маркетингове агентство засноване в 1968 році. Проводить дослідження і веде рейтинг якості нових моделей автомобілів, а також задоволеність клієнтів новим автомобілем, виходячи з численних параметрів оцінки споживчих властивостей.

Hyundai Tucson удостоєний нагороди AutoPacific Vehicle Satisfaction Awards

AutoPacific Vehicle

Премія Auto Pacific Vehicle Satisfaction Awards заснована на відгуках більше 65 000 тисяч власників нових автомобілів. Владельци оцінюють задоволення від автомобіля по 50-ти різними критеріями. Нагорода демонструє уовень задоволення власників новими автомобілями різних брендів автоіндустрії. Нагорода Hyundai Tucson свідчить про його беззастережне лідерство серед компактніх кросоверів.

AutoPacific - Найбільша американська автомаркетінговая дослідницько-консалтингова компанія.

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Поділитися
Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.