Авторизация
Регистрация
Поділитися

PALISADE

Модель Hyundai PALISADE надійшла у продаж у лютому 2021 року.

Фото автомобіля Hyundai PALISADE LX2 спереду 3-4.

Hyundai PALISADE найбільший кросовер з лінійки моделей Hyundai Motor Co. PALISADE змінив в модельному ряді Hyundai модель Grand SANTA FE. Hyundai PALISADE більший за розмірами, довжина складає практично п’ять метрів і становить 4 980 мм., ширина автомобіля досягає двох метрів і становить 1 975 мм. В залежності від комплектації автомобіль може мати 8 загальних або 7 індивідуальних сидінь.

Новий Hyundai PALISADE виробляється на заводі в місті Ульсан в Південній Кореї.

В Україну, автомобіль PALISADE постачається в модифікаціях з 3.5 MPi літровим атмосферним бензиновим двигуном потужністю 277 к.с., а також турбодизельним двигуном 2.2 CRDi потужністю 200 к.с. з крутним моментом 441 (Нм/об.хв.). Обидва двигуни комплектуються 8-ми ступеневою автоматичною коробкою передач та інноваційною системою повного приводу HTRAC™ 4WD.

Гарантійні зобов’язання за вибором першого власника можуть складати, як 5 років або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настає раніше), так і 4 роки без обмеження пробігу, деталі в Сервісній книжці. Міжсервісний інтервал 15 000 км пробігу або 12 місяців (в залежності від того, що настає раніше).

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОМПЛЕКТАЦІЇ Hyundai PALISADE LX2 (pdf)

Поділитися
Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.