Авторизация
Регистрация
Поділитися

TUCSON

Нова модель, Hyundai TUCSON в четвертому поколінні (NX4), представлена в Україні з 2021 року.

Вид припаркованого автомобіля Hyundai TUCSON спереду.

Автомобіль виробляється на заводі Hyundai Motor Manufacturing Czech в чеському місті Ношовіце.

В Україні Hyundai TUCSON представлений в модифікаціях з 2,0-літровий атмосферним бензиновим двигуном потужністю 156 к.с., турбодизельним двигуном 1,6 CRDi потужністю 136 к.с., та найпотужніша версія в 230 к.с. з гібридною силовою установкою, що об’єднує 1,6-літровий бензиновий двигун лінійки T-GDi Smartstream та електродвигун потужністю 44,2 кВт із літійно-іонною полімерною батареєю на 1,49 кВт*год.

Новий TUCSON представлений в комплектаціях, як з переднім приводом – 2WD, так і інноваційною системою повного приводу HTRAC™ 4WD. 

Гарантійні зобов’язання складають 5 років або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настає раніше), деталі в Сервісній книзі. Міжсервісний інтервал 15 000 км пробігу або 12 місяців (в залежності від того, що настає раніше).

Ключовими відмінностями нової моделі від попередника є:

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОМПЛЕКТАЦІЇ Hyundai TUCSON NX4 (pdf)

HYUNDAI TUCSON 2015 – 2020 РОКІВ ВИПУСКУ

Фото автомобіля Hyundai TUCSON TL спереду.

В Україну постачались автомобілі, які вироблялись на заводі Hyundai Motor Manufacturing Czech в чеському місті Ношовіце, а також окремі, невеликі, партії автомобілів, які вироблялись в Південній Кореї.

Hyundai TUCSON третьої генерації мав модифікації з бензиновим 2,0-літровим атмосферним двигуном потужністю 155 к.с., турбованим бензиновим двигуном 1,6 T-GDi з потужністю 177 к.с., та двома дизельними двигунами 1,6 CRDi з 136 к.с. та 2,0 CRDi, що має 186 к.с.

Протягом випуску TUCSON третього покоління, у 2018 році відбувся рейсталінг моделі. Hyundai TUCSON отримав оновлену зовнішність: змінився дизайн оптики фар, новий дизайн решітки радіатора, бамперів і колісних дисків, а також був оновлений інтер’єр автомобіля.

Загалом, Hyundai TUCSON 2015 року вже базувався на абсолютно новій платформі, що на відміну від попередника Hyundai ix35, стала на 65 мм. довша і на 30 мм. ширша, а розмір колісної бази збільшився на 30мм. 

Дизайн Hyundai TUCSON третього покоління був виконаний вже в новій концепції Hyundai Motor і наслідував дизайн старшого брата моделі Hyundai Santa Fe. Кросовер отримав масивну передню решітку радіатора, стильні R19 колісні диски, LED ходові вогні та світлодіодні фари ближнього і дальнього світла.

Гарантійні зобов’язання складають 5 років або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настає раніше), деталі в Сервісній книзі. Міжсервісний інтервал 15000 км пробігу або 12 місяців (в залежності від того, що настає раніше).

HYUNDAI TUCSON другого покоління або Hyundai ix35 (2010-2015)Фото автомобіля Hyundai ix35

У зв’язку з переходом Hyundai Motor до регіональної концепції представленості моделей і персоналізації назв автомобілів для Європейського регіону, TUCSON другого покоління отримав назву ix35.

В Україні модель була представлена з весни 2010 року. Постачався автомобіль з підприємства Kia Motor Slovakia, що розташоване в місті Жиліна, на північному заході Словаччини. Після вводу в експлуатацію заводу Hyundai Motor Manufacturing Czech, модель постачалася з чеського підприємства.

В гамму двигунів ix35 увійшли бензиновий атмосферний двигун серії Theta II 2,0 DOHC потужністю 165 к.с. та турбодизель CRDi VGT 2.0 потужністю 184 к.с. В Україні були представлені модифікації Hyundai ix35, як з переднім приводом 2WD, так і повнопривідні версії 4WD.

В 2013 році відбувся фейсліфт моделі, під час якого змінився дизайн головної оптики фар, матеріали оздоблення салону, нові опції та варіанти комплектації.

Hyundai ix35 відрізнявся від моделі першого покоління більшими габаритами, був на 85 мм. довшим і на 20 мм. ширшим, колісна база зросла на 10 мм. Кардинальна різниця була в дизайні екстер’єру і інтер’єру, що були розроблені в концепції “Х – design”. Стайлінг моделі відповідає сучасним трендам для класу міських кросоверів або SUV (Sport Utility Vehicle) — практичний утилітарний автомобіль.

Гарантійні зобов’язання складають 5 років або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настає раніше), деталі в Сервісній книзі. Міжсервісний інтервал 10000 км пробігу або 12 місяців (в залежності від того, що настає раніше).

Перше покоління моделі Hyundai TUCSON (2004 – 2013)

Фото автомобіля Hyundai TUCSON JM спереду. 

Hyundai TUCSON названий на честь північноамериканського міста Тусон у штаті Аризона.

Перший автомобіль Hyundai TUCSON був представлений в Україні в 2004 році. До вересня 2005 року автомобілі постачалися з виробничого підприємства в Південній Кореї. З вересня 2005 року було налагоджено великовузлове складання SKD в Україні, на потужностях «Луцького автомобільного заводу». Згодом, після будівництва «Черкаського автомобільного заводу», великовузлове складання SKD було перенесено в Черкаси. З 2009 року на «Черкаському автомобільному заводі» паралельно з великовузловим складанням розпочала роботу лінія дрібновузлового складання CKD. Hyundai TUCSON був представлений у продажу в Україні аж до 2014 року. За цей час пройшов декілька рейсталенгів, був визнаний «Народним позашляховиком», і залишається найуспішнішою моделлю в лінійці Hyundai Motor по сьогоднішній день.

Hyundai TUCSON першого покоління був представлений з 2,0 атмосферним двигуном потужністю 142 к.с. та турбодизелем 2,0 CRDi потужністю 112 к.с. Клієнтам пропонувались автомобілі, як з переднім приводом 2WD, так і з підключаємим повним приводом 4WD, з механічними та автоматичними КПП.

Гарантійні зобов’язання складали 3 роки або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настає раніше), деталі в Сервісній книжці. Міжсервісний інтервал 10000 км пробігу або 12 місяців (в залежності від того, що настає раніше).

Огляд салону TUCSON NX4 1.6 CRDi Top 7DCT 360 градусів

Поділитися
Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.