Авторизация
Регистрация

Audi і Hyundai оголосили про початок співпраці в сфері створення водневих авто

Audi и Hyundai объявили о начале сотрудничества в сфере создания водородных авто

Hyundai Motor Group і Audi AG обміняються ліцензіями і цінним досвідом, що стосуються розробки FCEV-технологій.

Нещодавно було оголошено про підписання договору представниками Hyundai Motor Group і Audi AG. Ця угода передбачає кооперацію підприємств при розробці технологій, які будуть застосовуватися в авто водневого типу. В ході роботи учасники угоди обміняються ліцензіями і цінним досвідом, що стосуються розробки FCEV-технологій. Подібна співпраця приведе до того, що в майбутньому буде випускатися більше водневих моделей, а їх собівартість буде нижче. Здешевлення виробничого процесу відбудеться за рахунок використання паливних уніфікованих елементів.

Hyundai NexoРозпочнеться співпрацю з передачі компанією Hyundai доступу до сучасних технологій, які були використані для створення силових установок автомобілів NEXO і ix35 FCEV. Audi також зможе використовувати структуру поставок вузлів і деталей компанії Hyundai. Нагадаємо, що Audi - підрозділ Volkswagen AG, яке відповідає за створення водневих автомобілів. Технології Hyundai допоможуть компанії набагато швидше розробляти нові моделі.
Віце-президент Hyundai Motor Company Юсун Чунг заявив: «Підписавши цей договір, ми ще раз довели, що одна з головних цілей нашої компанії - розробка безпечних водневих автомобілів. Такі моделі не тільки скоротять кількість шкідливих вихлопів на вулицях, а й відчутно спростять життя наших клієнтів. Ми переконані, що спільна робота з Audi AG продемонструє всьому світові важливість FCEV-технологій ».

Audi и Hyundai сотрудничество


Петер Мертенс, представник компанії Audi AG, в свою чергу, сказав, що водень - це найперспективніший варіант розвитку сфери безпечних автомобілів. Він також заявив, що співпраця Hyundai ідеально вписується в їхню стратегію роботи над FCEV-технологіями, адже дана компанія має великий досвід в розробці водневих авто. За словами Мертенса, кооперація з Hyundai призведе до справжнього прориву в цій сфері.
Представники компанії домовилися проаналізувати можливість використання єдиних стандартів при створенні технологій, що використовуються в водневих автомобілях. Крім того, партнери поставили собі за мету стимулювати розробку профільних інновацій, а також прискорити процес створення нових FCEV-моделей.

Nexo


Свою вигоду від співпраці двох компаній отримає також підрозділ Hyundai Mobis, базовий постачальник аксесуарів і деталей. Саме цей підрозділ на південнокорейському заводі в Чхунджу встановило систему конвеєрного виготовлення елементів для силових агрегатів водневого типу. Щорічно на цьому заводі випускається 3 тисячі деталей (електронні компоненти, баки, КПП, мотори). Співпраця з компанією Audi дозволить заводу випускати значно більше виробів - кілька десятків тисяч щорічно.

FCEV-технологи
Нагадаємо, що Hyundai Motor - це перший масовий виробник в світі моделей, що базуються на технології FCEV. Це звання було отримано в 2013 році, коли на ринку з'явився автомобіль ix35 FCEV. Сьогодні він продається в вісімнадцяти країнах. Незабаром автолюбителі зможуть придбати ще одну водневу модель - NEXO. Творці використовували в ній вдосконалену силову установку, яка дозволяє їхати без дозаправки 800 кілометрів.

Автомобілі Hyundai можна придбати на найвигідніших умовах, скориставшись кредитною програмою Hyundai Finance, докладніше Ви зможете ознайомитися за посиланням.

За подробицями звертайтеся до консультантів автоцентру «ПАРИТЕТ».

Всі переваги до Ваших послуг:

  • зручність вибору і випробування автомобіля – тест-драйв*;
  • вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
  • зручне територіальне розташування - мапа;
  • працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС з 10:00 до 18:00;
  • комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
  • можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;
  • 14 років гарантованої якості надання послуг. 

*Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «ПАРИТЕТ» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «ПАРИТЕТ» в FacebookInstagramGoogle+ и YouTube

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.