Авторизация
Регистрация

Ви можете купити Hyundai в розстрочку під 0,01% на термін до 5 років!

Выгодное финансовое предложение по программе Hyundai Finance

В автоцентрі Паритет автомобілі марки Hyundai можна придбати за вигідним фінансовому пропозицією за програмою Hyundai Finance

Дана програма фінансування передбачає варіанти покупки авто в розстрочку з фіксованою ставкою під 0.01% річних на 5 років без комісії *.

Вигідна фінансова пропозиція від Hyundai Finance

Пропозиція по програмі фінансування від Hyundai поширюється на автомобілі 2018-2019 років випуску:

Легкові автомобілі

Кросовери

Комерційний автомобіль

Електрокар

Перевага фінансової програми Hyundai Finance серед інших кредитних програм в тому, що розстрочку можливо взяти на період від року до п'яти років з фіксованою процентною ставкою 0.01% при первинному внеску від 30%.

Детальну інформацію про пропозицію, і наявність автомобілів можна отримати у консультантів автоцентру «Паритет» за телефонами: (044) 537-25-15 / (067) 247-85-67.

Завжди раді Вам у автоцентрі Паритет на Автозаводській, 24.

* Пропозиція дійсна з 18 липня по 30 вересня 2019 (включно). Розуміється фінансування придбання автомобілів Hyundai (i10, i30, IONIQ Electric, Accent, Elantra, Grandeur, Creta, Tucson, Santa Fe, Grand Santa Fe, H-1) за умови сплати від 70% вартості автомобіля; при ставці 0,01% річних, терміном до 60 місяців з початковим внеском від 70% реальна річна процентна ставка становить 0,09%. Ставка річних відсотків вказана без урахування комісій, витрат на страхування, зборів до Пенсійного фонду України та інших обов'язкових платежів, необхідних для покупки, реєстрації, обтяження автомобіля. Кількість автомобілів обмежена. Кредитує АТ "Ощадбанк". Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011. Акція поширюється на автомобілі, придбані в офіційного дилера ТОВ «Паритет» 2018-2019 рр. випуску. АТ «Ощадбанк» залишає за собою право змінювати умови.

Всі переваги до Ваших послуг:

  •  зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;
  •  вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
  •  зручне територіальне розташування - карта;
  •  працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;
  •  комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
  •  можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;
  •  15 років гарантованої якості надання послуг.

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» FacebookInstagramYouTube

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.