Авторизация
Регистрация

Дизайн нової моделі Hyundai i30 визнаний кращим!

Дизайн новой модели Hyundai i30 признан лучшим!

Компанія Hyundai Motor в четвертий раз поспіль отримала нагороду iF Design. Цього разу журі конкурсу, в категорії «Автомобільний продукт», відзначили нове покоління моделі Hyundai i30. Раніше цієї нагороди удостоювалися моделі Genesis (2014 г.), i20 (2015 г.), Tucson і Elantra (2016 г.).

Судді конкурсу iF Design відзначили новий i30 за чіткі і вивірені лінії, вишукані поверхні і рельєфний кузов, які в поєднанні створюють універсальний і впевнений вигляд.

«Ми по-справжньому пишаємося, що Hyundai i30 нового покоління отримав цю видатну нагороду iF Design в області дизайну. Це визнання зусиль та ентузіазму нашої команди дизайнерів, які прагнуть створити найкращі з точки зору дизайну і якості автомобілі для шанувальників марки Hyundai. А то, що Hyundai Motor удостоюється такої високої нагороди четвертий раз поспіль, підтверджує, що ми на правильному шляху », - коментує шеф-дизайнер Hyundai Motor Group Пітер Шрайер.

Новий i30 уособлює подальший розвиток дизайнерської стратегії Hyundai Motor, що відбивається в екстер'єрі та інтер'єрі моделі. Особливий акцент зроблений на новій решітці радіатора Cascading Grille, яка стане фірмовим елементом всіх нових моделей Hyundai. Радіаторна решітка доповнюється вузькими фарами головного світла, які передають енергійний і спортивний характер автомобіля.

 Конкурс iF Design проводитися протягом 60 років. Перемога в ньому вважається найвищим міжнародним визнанням дизайнерської майстерності.

  Зовсім скоро нове покоління моделі Hyundai i30 буде представлено в Украіне.Следіте за анонсами на сайті автоцентру "ПАРИТЕТ".

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» в Facebook, Google +, Vkontakteі YouTube

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.