Таке вкладення має прискорити розвиток технологій на основі водню і зміцнити лідерство Hyundai в цій галузі на міжнародному ринку.
Масове виробництво вже заплановано на другу половину 2023 року. Очікувана продуктивність нових заводів до 100 тис. водневих паливних елементів в рік.
Президент Hyundai Mobis Сун Хван Чо зазначив, що незважаючи на всі складності і невизначеності пов'язані через COVID-19, компанія продовжує розвивати свої технології і інвестувати в інфраструктуру, розробки та інновації, які підсилюють конкурентоспроможність і дозволяють активніше розвивати можливості водню і покращувати екосистему.
На сьогоднішній день Hyundai Mobis вже розпоряджається найбільшими потужностями з виробництва паливних елементів і після закінчення будівництва нових заводів компанія планує розширити лінійку своєї продукції.
Поки більшість систем водневих паливних елементів використовуються в створенні електроавтомобілів, але в майбутньому планується використання їх і для будівельних машин, і логістичного обладнання.
Як відомо, вже в минулому році компанія представила концепт вантажопідйомника, який працює на водні. Такий крок дав можливість Hyundai Mobis вийти на ринок будівельної техніки.
Також компанія планує розробити екскаватор і невеликий літак, які будуть працювати на водні.