Авторизация
Регистрация

Новий Hyundai Tucson отримав безпрецедентний дизайн

Hyundai Tucson

Автовиробник Hyundai Motor презентував перші зображення нового варіанта Tucson.

Головні особливості зовнішнього вигляду: дизайн кабіни, який поєднує в собі інтуїтивність та технологічність простору, а також революційна архітектура фар. Зображення, які були оприлюднені, підтверджують високотехнологічність оновленою моделі та виразність, яка вже встигла стати «фішкою» даного авто.

15 вересня о 9:30 (за часом Кореї) відбудеться прес-конференція, на якій буде представлений новий варіант Tucson. Трансляція цього заходу пройде по всьому світу.

СангЮ Лі, віце-президент компанії, сказав наступне: «Мета «Чуттєвої спортивності», нашої концепції, полягає в покращенні емоційної складової дизайну. Ми хочемо, щоб автомобілісти відчували зміни. Новий Tucson є втіленням еволюції моделі, він відображає бажання компанії розроблювати та втілювати в життя інноваційні рішення».

Дизайн оновленої моделі Tucson

Неповторне перше враження завдяки екстер’єру «Параметричної динаміки»

Дизайн оновленої моделі – відображення концепції «Параметрична динаміка». Зовнішній вигляд покликаний привертати до себе увагу елегантними елементами. Позитивне перше враження формують приховані параметричні вогні: вони вбудовані в радіаторну решітку. Побачити вогні можна лише після їх увімкнення.

Від попередньої варіації автомобіль відрізняється більш широким та довгим кузовом. Крім того, новий Tucson відрізняється низькими обвісами, довгим капотом та колісною базою. Такі особливості створюють купеподібний образ автомобіля. Параметричний дизайн присутній і у профілі авто: згладжений силует та вигини контрастують з геометричними деталями. Навіть коли автомобіль не рухається, він створює атмосферу динамічності. Цьому також сприяють легкосплавні диски та колісні арки.
Нова панель приладів у INTERSPACE

Внутрішній дизайн, який отримав новий Tucson, назвали INTERSPACE. Салон виглядає гармонічно: тут відмінно поєднуються інформативність, технологічність та місткість.

Внутрішній дизайн, який отримав новий Tucson

В результаті зміни салону авто панель приладів перемістилася нижче. Рядність деталей посилює відчуття відкритості. Панель, розташована спереду, гармонічно поєднується з областю дверей. Вона немов огортає людей, які знаходяться в авто. Мультимедійний екран, який є повністю інтегрованим, опускається на центральну консоль. Він собою нагадує бурхливий водоспад. Рядність елементів підкреслюється срібним подвійним окантуванням. Елементи інтер’єру виготовлені з висококласних матеріалів нейтрального кольору.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.