Авторизация
Регистрация

Мировые продажи Hyundai Elantra пересекли 10-ти миллионный рубеж

Мировые продажи Hyundai Elantra - компания

Зовсім недавно був проданий 10-мільйонний автомобіль Hyundai Elantra, який на деяких ринках представлений під назвою Avante.

Модель стала першою в історії HYUNDAI і однією з 10 автомобілів в історії автопрому, яка досягла таких висот з продажу: 10-мільйонну відмітку в глобальному масштабі.

Hyundai Eltra була представлена ​​24 роки тому. З моменту появи моделі в 1990 році в середньому такого результату вдалося досягти завдяки продажу 420 000 авто щорічно або 1 100 щодня. Ця історична відмітка, безперечно, свідчить про те, що Elantra стала дійсно популярним автомобілем, який не тільки має привабливий дизайн, але і є функціональним помічником для багатьох водіїв.

П'яте покоління моделі продовжує зоряний шлях Elantra, який підтверджується численними світовими нагородами, серед яких кращий показник в своєму сегменті в рейтингу надійності Initial Quality STUDYSM (IQS) за версією впливового американського агентства J.D. Power 2014 U.S. У 2012 році модель отримала звання "Північноамериканський автомобіль року", Autobest в Європі, а також стала національним «Автомобілем року» в Південній Африці та Канаді.

 

Автоцентр «Паритет» на протязі 10 років є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Багаторічний досвід, високий рівень професіоналізму та клієнтоорієнтована стратегія вивели Автоцентр «Паритет» в лідери свого сегмента. В автосалоні представлений широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований за стандартами Hyundai Motor Company і оснащений високотехнологічним обладнанням. У відділі запчастин представлений широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування. Автоцентр «ПАРИТЕТ» визнаний Кращим дилером по сервісу серед офіційних дилерів Hyundai на території України

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.