Авторизация
Регистрация

Hyundai Elantra стала переможцем рейтингу «Автомобіль року в Україні 2017» в номінації «Співвідношення ціна / якість»

Hyundai Elantra

6 лютого 2017 року відбулася офіційна церемонія нагородження переможців Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2017». У номінації «Співвідношення ціна / якість» переможцем став седан Hyundai Elantra.

«Перемога Hyundai Elantra в номінації« Співвідношення ціна / якість »підтверджує, що Hyundai Motor йде в правильному напрямку, пропонуючи споживачам надійні, якісні і високотехнологічні автомобілі за конкурентноздатною ціною, що відповідає концепції бренду Modern Premium. Ми вдячні всім учасникам акції «Автомобіль року в Україні», які віддали свої голоси в даній номінації моделі бренду Hyundai.

Зазначу, що компанія активно працює над поліпшенням цінового позиціонування Elantra, щоб запропонувати покупцям найбільш вигідні ціни на цю модель », - коментує Ігор Гладковський, Генеральний директор компанії« Хюндай Мотор Україна ». - «Ми, зі свого боку, продовжимо роботу над вдосконаленням своїх автомобілів. Уже в цьому році компанія виведе на український ринок моделі Accent, i30 і Grandeur нової генерації, які будуть відрізнятися від попередників вдосконаленим дизайном, поліпшеними системами безпеки та інноваційними технологіями, що відповідають запитам покупців ».

Нагадаємо, що Hyundai Elantra двічі ставала переможцем рейтингу «Автомобіль року в Україні» в номінації «Легковий автомобіль компактного класу» - в 2012 і 2015 роках.

Шосте покоління Hyundai Elantra дебютувало в Україні в квітні 2016 року. На українському ринку автомобіль доступний з двома бензиновими двигунами об'ємом 1,6 літра (потужність 128 к.с.) і 2,0 літра (потужність 156 к.с.). Перший мотор взаємодіє з 6-ступінчастою МКПП і АКПП, а другий - тільки з 6-діапазонною автоматичною коробкою передач. На вибір українським покупцям нової Hyundai Elantra запропоновано 3 комплектації: Classic, Comfort (в тому числі з додатковим пакетом «Безпека») і Premium.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.