Авторизация
Регистрация

Hyundai IONIQ - переможець премії Women's World Car 2017 року

Hyundai IONIQ

Жінки журналістки вибрали Hyundai IONIQ «беззаперечним переможцем» в престижному конкурсі Women's World Car 2017 року

Модель IONIQ - новітня розробка, що відрізняється наявністю трьох електрифікованих агрегатів. Саме цей автомобіль удостоївся премії Women's World Car of the Year Supreme Award. Переможець визначається шляхом голосування серед журналісток авторитетних видань автомобільної тематики. У конкурсі брали участь 420 моделей. Журі визнали IONIQ «беззаперечним переможцем». Крім того, модель отримала ще й нагороду в категорії «Зелений автомобіль».

IONIQ - перша у своєму роді платформа, яка призначена для екологічно орієнтованих автомобілів. Вона застосовується в моделях з:

електричними установками;
гібридними установками;
підключаються гібридними установками.
Hyundai IONIQ - це поєднання високого комфорту, новітніх рішень в області безпеки і привабливого дизайну. Подібні якості дозволили автомобілю завоювати симпатію споживачів. Претендентами на отримання головної нагороди конкурсу були відразу 3 варіанти моделі: Electric, Hybrid і Plug-in Hybrid.

Виконавчий директор Women's World Car of the Year Сенді Майр зазначила: «Авто, що перемогло в конкурсі, тестується 25 членами суддівської колегії, які представляють 20 країн світу. Визначення переможця в кожній з категорій - прозорий процес. Тому можна з упевненістю сказати, що всі переможці отримали своє визнання заслужено ».

Судді назвали IONIQ «видатним автомобілем», виділивши її серед безлічі конкурентів. «IONIQ - авто для людей, які віддають перевагу екологічно орієнтованим автомобілів. Випуск даної моделі - величезний крок вперед для нас в плані створення еко-транспорту. Отримання цієї нагороди - доказ того, що ми на правильному шляху », - заявив виконавчий віце-президент компанії Hyundai Motor Бьюнг Квон Рим.

Women's World Car of the Year - по-справжньому знакова подія. Цей конкурс єдиний в світі, де долю нагород вирішують тільки жінки-журналісти провідних автомобільних видань. Їх завдання - не визначити кращу машину для прекрасної статі. Члени журі використовують свій досвід і знання для вибору переможця в декількох номінаціях. При цьому вони також враховують, хотіла б жінка придбати собі той чи інший автомобіль. Така особливість і робить премію унікальною.

Як проходило голосування

Перший етап конкурсу - відбір претендентів. Журі оцінило безліч моделей автомобілів і вибрало, які з них гідні участі. У нинішньому році в список увійшли 420 авто. На другому етапі перелік скоротився до 60 позицій. Третій етап - він же останній - мав на увазі, власне, саме голосування. Члени журі віддавали свої голоси анонімно. Переможці визначалися у 8 номінаціях. Підсумки голосування були перевірені американської бухгалтерської компанією «Гранта Торнтона».

ioniq hybrid Electric Plug in Hybrid

Автомобілі Hyundai можна придбати на найвигідніших умовах, скориставшись кредитною програмою Hyundai Finance, докладніше Ви зможете ознайомитися за посиланням.

За подробицями звертайтеся до консультантів автоцентру «Паритет».

Всі переваги до Ваших послуг:

зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;
вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
зручне територіальне розташування - карта;
працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;
комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;
13 років гарантованої якості надання послуг.
* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» в Facebook, Instagram, Google+ і YouTube

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.