Авторизация
Регистрация

Кросовер Hyundai Creta воював з конкурентами в SUV сегменті!

Кроссовер Hyundai Creta сразился с конкурентами в SUV сегменте!

27 жовтня тренінговий центр Hyundai провів порівняльний тест драйв моделі Hyundai Creta з основними конкурентами в B - SUV сегменті. Для порівняльного тестування були обрані Suzuki Vitara, Mitsubishi ASX і Nissan Juke.

Продавці-консультанти дилерській мережі Hyundai зі всієї України, в числі яких - співробітники автоцентру «Паритет», випробували позашляхові якості представлених автомобілів на спеціальному треку за межами Києва. Всі вибрані для тест-драйву моделі мали схожі комплектації і набір характеристик. Кроссоверам належало проявити себе під час їзди в межах міста, показати динамічні можливості при прискоренні на трасі і позашляхові особливості на треку в ресторанному комплексі «Ранчо Болівар». По закінченню тест драйву менеджерам продажів потрібно було визначити кращу з представлених моделей. Критеріями оцінювання автомобілів були:

показники керованості, динаміки при розгоні;
ефективність при гальмуванні, прохідність;
наявність систем активної безпеки;
робота підвіски;
шумоізоляція;
оглядовість.
Також оцінювався інтер'єр і екстер'єр автомобілів, зручність посадки, ергономіка в русі і одним з найбільш важливих критеріїв був показник витрати палива.

Hyundai Creta гідно показала себе в порівнянні з конкурентами. Серед переваг моделі варто відзначити низьку витрату палива, найбільш просторий салон, відмінну керованість, чудову шумоізоляцію та відмінні позашляхові якості. Подробноее про тест-драйві в розділі заходів.

Нова модель Hyundai Creta представлена ​​в автоцентрі "ПАРИТЕТ" і доступна для тест-драйву! Динамічний, стильний і безпечний кросовер завоює Ваше серце з першого звуку двигуна, з першого кілометра, з першого повороту! Запрошуємо відвідати автоцентр «Паритет» та особисто оцінити всі переваги і достоїнства нової Hyundai Creta!

Додатковою перевагою для придбання нового Hyundai стануть спеціальні кредитні програми з широкою лінійкою початкових внесків і можливістю безпроцентної розстрочки.

Всі переваги до Ваших послуг:

зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;
вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
зручне територіальне розташування - карта;
працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;
комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
можливість оплати кредитними картами і спеціальні умови розстрочки;
12 років гарантованої якості надання послуг.
За подробицями звертайтеся до консультантів автоцентру «Паритет».

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.