Авторизация
Регистрация

Масштабні знижки від Hyundai! Гарячі пропозиції на найпопулярніші моделі!

Скидки на автомобили Hyundai в автоцентре «ПАРИТЕТ».

Офіційний дилер автомобілів Hyundai в Україні автоцентр «Паритет» - оголошує про неймовірні цінових пропозиціях на автомобілі Hyundai.

Зокрема, з 19 травня по 31 липня 2016 року зниження регулярних цін на найелегантніші і технологічні новинки нинішнього сезону - New Hyundai Elantra і New Hyundai Sonata - на 30 300 грн. і 48 000 відповідно.

 

Безпрецедентне і безстрокове зниження регулярної вартості на Santa Fe і Grand Santa Fe 2016 і 2015 модельного року!

Santa Fe F / L 2016 - ціна знижена на 63 100 грн.
Grand Santa Fe Premium 2016 - ціна знижена на 77 500 грн.
Grand Santa Fe VIP 2016 - ціна знижена на 115 200.
Santa Fe F / L 2015 - ціна знижена на 279 800.
Grand Santa Fe 2015 - ціна знижена на 172 800.
Поспішайте стати володарем стильного, місткого і потужного автомобіля, створеного для будь-яких доріг і готового до будь-яких пригод!
Гарячі пропозиції на найпопулярніші моделі Hyundai

Додатковою перевагою для придбання нового Hyundai стануть спеціальні кредитні програми з широкою лінійкою початкових внесків і можливістю безпроцентної розстрочки.

Всі переваги до Ваших послуг:

зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;
вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
зручне територіальне розташування - карта;
працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;
комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
можливість оплати кредитними картами і спеціальні умови розстрочки;
12 років гарантованої якості надання послуг.
Конкретний розмір знижки залежить від комплектації моделі автомобіля. Автоцентр «Паритет» має право без попереднього повідомлення внести зміни в умови акції, в т.ч., але не обмежуючись, змінити ціни і максимальний розмір зниження цін. Акція діє з 19.05.16 по 31.07.16. Кількість автомобілів обмежена. Ця інформація не є офертою на продаж конкретного транспортного засобу, за довідками про актуальні ціни, технічні характеристики і наявності просимо звертатися до консультантів з продажу автомобілів (вартість дзвінків відповідно до тарифів Вашого оператора зв'язку). Акція не підсумовується з іншими пропозиціями і акціями автоцентру «Паритет».

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «ПАРИТЕТ» протягом 12 років є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.