Авторизация
Регистрация

Себастьян Льоб почав співпрацю з Hyundai Motorsport

Себастьян Лёб начал сотрудничество с Hyundai Motorsport

Себастьян Льоб почав співпрацю з Hyundai Motorsport

Дев'ятиразовий чемпіон світу, ралліст з найбільшою кількістю трофеїв Себастьян Леб почне наступний світовий турнір в складі команди Hyundai Motorsport. Гонщик підписав контракт терміном на 2 роки. У 2019 Себастьян виступить на 6 етапах WRC з 13.

У наступному сезоні команда Hyundai Motorsport буде представлена ​​чотирма екіпажами: Невіл / Жільсуль, Міккельсен / Джегер, Сордо / Де барій і Леб / Елена. Новачки команди Себастьян Леб і Даніель Елена візьмуть участь не у всіх етапах, а лише в шести. На інших стадіях змагання їх замінять Дані Сордо і Карлос Де барій.

Свою першу гонку в складі нової команди екіпаж проведе вже в січні. Це буде перший етап світової першості, який пройде в Монте-Карло. Для Льоба ця траса пам'ятна, адже саме тут він вперше здобув перемогу в своєму першому чемпіонському сезоні. Сталося це в 2004 році. Протягом наступних 14 років Себастьян здобув ще вісім титулів, тим самим встановивши рекорд.

Сам Льоб з цього приводу сказав наступне: «Я із задоволенням повідомляю, що наступний чемпіонат світу ми з Даніелем проведемо в складі команди Hyundai Motorsport. Тріуф в 2018 році на Ралі Іспанії став для мене стимулом продовжувати боротьбу за чемпіонство. Я переконаний, що у співпраці з Hyundai нам вдасться досягти бажаного результату. З нетерпінням чекаю старту нового ралійного сезону».

Мішель Нандан, директор Hyundai Motorsport, зазначив, що спільна робота з Льобом збільшує шанси команди на перемогу в турнірі. У 2018 році вона зайняла другу позицію в Кубку виробників. Нандан також підкреслив наступне: «Те, що з нами уклав контракт такий іменитий гонщик, говорить про зростання нашого авторитету в світі автогонок, а також про зростання спортивного потенціалу команди».

Нагадаємо: в 2019 році на Чемпіонаті світу всі екіпажі Hyundai Motorsport будуть використовувати автомобіль, спеціально підготовлений для цих цілей, - i20 Coupe WRC.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.