Авторизация
Регистрация

Соціальний проект - H-Road

Соціальний проект - H-Road

H-Road – освітній проект «Хюндай Мотор Україна», що має на меті ще раз привернути увагу до питання особистої відповідальності за кермом та культури водіння. Вміння концентруватися, контролювати і помічати небезпеку робить наші дороги надійнішими і зменшує кількість фатальних випадків за кермом.

До проекту може долучитися кожен водій України, поділитися інформацією про нього з хештегом #hroad, а також стати доброчинцем, зробивши можливим професійне навчання дітей-сиріт.

Купуй ексклюзивний стікер для автівки розроблений постачальником щастя №1 – відомим українським брендом GAPCHINSKA™

Виручені від продажу стікерів кошти підуть на оплату навчання дітей, що залишились без батьків та рідних, навичкам та професіям. Зокрема, буде організовано навчання на курсах водіння, IT, дизайну, фінансів, менеджменту на інших.

Також, якщо Ви є власником автомобіля марки Hyundai, отримуй за своє добре серце знижку* 15% на сервіс та 5% на автозапчастини в усіх офіційних дилерських салонах Hyundai. Для цього потрібно лише наклеїти стікер на своє авто. Детальніше про умови надання знижки.

Кермуй відповідально і будь прикладом для інших.

Потрібна лише 1 хвилина: - заповність коротку форму

- зазначте дилерський центр Hyundai, де зручно отримати стікер

- після цього вкажіть суму платежу та здійсніть транзакцію за допомогою Liqpay.

Невдовзі у вас на пошті з´явиться лист з підтвердженням внеску, а також подробицями про місце отримання стікера.

Героєм бути легко!

 * Знижки не розповсюджуються на: - додаткове обладнання, кузовні роботи, шиномонтаж. Знижки не сумуються з іншими пропозиціями і акціями автоцентра «ПАРИТЕТ».

 

Автоцентр ПАРИТЕТ – офіційний дилер ТOВ «Хюндай Мотор Україна». Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надавати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну експлуатації! Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» в Facebook, Google+, Vkontakte и YouTube..

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний імпортер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.

Мы используем cookies для улучшения Вашего опыта на нашем сайте. Чтобы дать согласие на использование cookies, нажмите Принять.