Авторизация
Регистрация

Спеціальна пропозиція до дня Святого Валентина!

Специальное предложение ко дню Святого Валентина в автоцентре Паритет

Подаруй враження коханій людині разом з Паритет!

У період з 04 по 14 лютого, кожен хто пройде Тест-Драйв в автоцентрі "Паритет",  матиме змогу виграти 2 квитки  на феєричне та  захоплююче шоу "Notre Dame de Paris" у Києві,  яке   відбудеться 15 лютого   о 15:00   в Національному Палаці Мистецтв України.

Специально предложение на день Святого Валентина | Автоцентр Паритет

 

 

УМОВИ ТА ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ

  1. Акція діє з 04.02.2020 по 14.02.2020р.
  2. Учасником Акції стає людина яка пройшла Тест-Драйв в автоцентрі "Паритет" на Автозаводській 24 в період з 04.02 - 14.02.2020р.
  3. Переможця буде обрано за допомогою сайту random.org. через генерацію випадкових чисел. Результат розіграшу буде оголошено 14.02.2020 на офіційній сторінці в Фейсбук, а також на офіційному сайті ТОВ "Паритет"
  4. Можливість проходити Тест-Драйв в офіційному дилерському центрі "Паритет" мають особи віком від 18-ти років за наявності паспорту Громадянина України та дійсного посвідчення водія з фактичним досвідом керування автомобілем не менше 1-го року.За для безпеки, Тест-Драйв проводиться тільки у світлий час доби.
  5. Перелік авто доступних для Тест-Драйву: i30, Elantra, Accent, Tucson.
  6. Кількість учасників Акції не обмежена
  7. Приз акції Переможець зможе отримати за адресою: м. Київ, вул. Автозаводська 24.
  8. Грошовий еквівалент Призів Акції не видається або заміна Призів Акції іншими товарами/ послугами не допускається. У будь-якому випадку відповідальність Організатора Акції обмежується сумою відповідного Призу.


*Заповнити заявку на Тест-Драйв ви можете на офіційному сайті в розділі Тест-Драйв, або за посиланням.

За додатковою інформацією звертатися у відділ продажу за телефоном: 067-247-85-67

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.