Авторизация
Регистрация

Спеціальна пропозиція Hyundai Sonata

Специальное предложение Hyundai Sonata

Спеціальна пропозиція діє з 15 листопада по 31 грудня 2016 року. Всі, хто бажає придбати модель Hyundai Sonata в цей період, гарантовано отримають сертифікат на сервісні послуги (ТО), який надає можливість пройти обс

Даний пакет послуг включає:

 планове ТО (2 500 км., 15 000 км., 30 000 км., 45 000 км., 60 000 км., 75 000 км, 90 000 км., згідно з картами ТО зазначеним в сервісній книжці) включаючи запасні частини і видаткові матеріали *
 мийка та прибирання автомобіля при проведенні кожного регламентного ТО
 Термін дії акції - 60 місяців з дня покупки.

Абсолютно нова модель Sonata це сучасний, високотехнологічний автомобіль з високими експлуатаційними показниками і неповторним зовнішнім виглядом. Вона є втіленням витонченого преміального стилю з інтуїтивно зрозумілим дизайном і ергономікою інтер'єру. Нагадуємо, нова Hyundai Sonata представлена ​​в п'яти комплектаціях: Comfort, Express, Premium, Prestige і Top.

Додатковою перевагою для придбання нового Hyundai стануть спеціальні кредитні програми з широкою лінійкою початкових внесків і можливістю безпроцентної розстрочки.

За подробицями звертайтеся до консультантів автоцентру «Паритет».

 

Всі переваги до Ваших послуг:

зручність вибору і випробування автомобіля - тест-драйв *;
вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
зручне територіальне розташування - карта;
працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС c 10:00 до 18:00;
комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;
12 років гарантованої якості надання послуг.
 Успей придбати нову Hyundai Sonata! Кількість автомобілів обмежена!

* Додаткове обслуговування і заміна частин, які не входять до регламентне ТО відповідно сервісній книжці, проводяться за бажанням клієнта і оплачуються окремо.

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером Hyundai в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест драйву, trade - in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.