Авторизация
Регистрация

Перші ескізи фейс ліфтового Santa Fe четвертого покоління

Facelift Santa Fe четвертого поколения

27 травня компанією Hyundai Motor було представлено тизер нового екстер'єру кросовера Santa Fe. Вихід цієї новинки планується вже восени 2020 року.

Новий дизайн екстер'єру оновленого Santa Fe виглядає більш зухвало, при цьому з характерною вишуканістю четвертого покоління моделі. Головною зміною, який видно на ескізі, стане решітка радіатора з комбінацією, а також світлодіодні денні ходові вогні.

Santa Fe отримає більш широку решітку радіатора в порівнянні з своїм попередником. Це оновлення примножить сміливий вид автомобіля. Хромоване оформлення окантовки виділяє геометрію малюнка решітки і створює вражаючий стереоскопічний ефект. Т-подібної форми денні ходові вогні будуть розташовані горизонтально.

Новий дизайн екстер'єру оновленого Santa Fe

Відомо, що крім змін в екстер'єрі автомобіля Santa Fe, буде покращений інтер'єр. Нові опції в кросовері забезпечать найвищий рівень комфорту як для водія, так і для пасажирів.

Фейс ліфтовая версія кросовера Santa Fe буде першою в світі моделлю, яка створена на платформі останнього покоління. Як відомо, платформа 3-го покоління покращує продуктивність автомобіля, його керованість і безпеку. Додатковою перевагою цієї платформи є можливість встановлювати гібридні силові агрегати. З цієї причини ми можемо очікувати крім звичних бензинових і дизельних модифікацій Santa Fe також версії Hybrid і Plug-in Hybrid.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.