Авторизация
Регистрация

IDEA-2018: три автомобілі Hyundai отримали нагороди за дизайн

IDEA-2018: три автомобиля Hyundai получили награды за дизайн

В рамках проведення Міжнародної премії IDEA-2018 журі гідно оцінило роботу дизайнерів Hyundai. У категорії «Дизайн транспортних засобів» три авто отримали срібні нагороди: NEXO, Santa Fe і Kona.

Вибираючи переможців в кожній з категорій, члени журі враховують соціальну значимість розробки, її інноваційність, а також комфортність для споживача. Номінантів визначає американське Товариство промислового дизайну (IDSA). Всього нагороди видаються в 20 категоріях, серед яких «Сервіс-дизайн», «Автомобілі та транспортні засоби», «Споживчі технології».

В цьому році компанія Hyundai досягла найбільшого особистого успіху за всю історію проведення конкурсу. У своїй категорії були відзначені відразу три моделі: NEXO, Santa Fe і Kona. Раніше найуспішнішим роком був 2016: тоді бронзової медалі удостоїлася модель Elantra.

Люк Донкервольке, глава дизайнерського центру Hyundai і віце-президент компанії, сказав наступне: «Наш найбільший успіх на конкурсі дизайну демонструє, наскільки конкурентоспроможні розробки ми створюємо. Ми сподіваємося, що цей тріумф стане потужним стимулом для нашого розвитку, і автомобілі Hyundai будуть ще більше радувати споживачів ».

Першою «приміряла» на себе новий дизайн модель Kona. Сучасного і потужного зовнішнього вигляду дизайнерам вдалося домогтися за допомогою бамперів, виконаних в стилі «Броня». Крім того, доречно виглядає дизайнерське рішення Composite Light, якому віддали перевагу фахівці. У нинішньому році це вже третя нагорода для Kona.

Santa Fe 4-го покоління також ввібрала в себе інноваційні рішення від Hyundai. Особливістю автомобіля є 2-ярусна оптика Composite Light, яка гармонійно поєднується з «каскадної» радіаторної гратами. Риси дизайну авто створюють солідний образ Santa Fe.

NEXO - електромобіль, що працює на водні. Він володіє футуристичний дизайном, який символізує екологічний характер автомобіля. Члени журі IDEA-2018 гідно оцінили привабливий мінімалізм і чистоту ліній NEXO. В цьому році дана модель вже удостоїлася інший престижної нагороди - Red Dot Design Award.

Автомобілі Hyundai можна придбати на найвигідніших умовах, скориставшись кредитною програмою Hyundai Finance, докладніше Ви зможете ознайомитися за посиланням.

За подробицями звертайтеся до консультантів автоцентру «ПАРИТЕТ».

Всі переваги до Ваших послуг:

  • зручність вибору і випробування автомобіля – тест-драйв*;
  • вигідні кредитні та лізингові програми, послуги - «Trade-in»;
  • зручне територіальне розташування - мапа;
  • працюємо без вихідних: ПН-СБ з 9:00 до 19:00; ВС з 10:00 до 18:00;
  • комфортна зона відпочинку клієнтів: Lounge zone, Free WiFi, TV, Video, Coffee;
  • можливість безготівкової оплати і спеціальні умови розстрочки;
  • 14 років гарантованої якості надання послуг. 

*Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «ПАРИТЕТ» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «ПАРИТЕТ» в FacebookInstagramGoogle+ и YouTube

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.