Авторизация
Регистрация

Команда автоцентру «Паритет» відвідала місто Батурин

Команда автоцентра «Паритет» в городе Батурин

14 жовтня 2018 роки команда автомобільного центру «Паритет» відкрила для себе цікавий місто Батурин, легендарну «гетьманську столицю».

Вивчення однієї з найважливіших пам'яток Чернігівської області тривало цілий день. За цей час кожен з учасників поїздки отримав величезну кількість позитивних емоцій, дізнався багато чого цікавого.

Команда автоцентра «Паритет» посетила город Батурин. Путешествуйте с Hyundai!

Що ж такого особливого в місті Батурин? Наприклад, тут розташовується Цитадель Батуринської фортеці. Це реконструкція гетьманської фортеці, в центрі якої розташовується колоритний гетьманський будинок. З 1669 Цитадель Батуринської фортеці стала гетьманською резиденцією Дем'яна Многогрішного, Івана Самойловича, Івана Мазепи та Кирила Розумовського. 1708 твердиня сильно постраждала в ході каральної операції війська Російської імперії під керуванням Олександра Меншикова. В результаті було знищено майже шість тисяч козаків і стільки ж мирних жителів Батурина.

«Паритет» открыла для себя интереснейший город Батурин

Також в Батурині знаходиться палац останнього українського гетьмана Кирила Розумовського. Він був побудований в 1803 році. З плином часу його стан сильно погіршився, і в 2003 році було прийнято рішення про реставрацію. Роботи закінчилися в 2008 році. Тепер палац виглядає, як новий! Це велична споруда, яке складається з 55 кімнат. На жаль, не всі з них можна відвідати, проте навіть доступних приміщень команді «Паритет» вистачило, щоб отримати масу вражень.

Путешествовать с Hyundai - настоящее удовольствие!

Батурин розташований відносно недалеко від Києва - 200 км. Це кілька годин їзди на автомобілі. Особливо комфортною буде поїздка, якщо ви є власником автомобіля Hyundai. Розташувавшись в зручному салоні, включивши улюблену музику, ви перетворите поїздку в справжнє задоволення. Подорожуйте з Hyundai! Повірте команді автоцентру «Паритет»: воно того варте!

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.