Авторизация
Регистрация

Вигідні умови на КАСКО від страхової UNIQA

Починаючи з 20 вересня в автоцентрі Паритет всі бажаючі можуть оформити КАСКО на вигідних умовах при купівлі одного з кращих кросоверів Hyundai: Tucson або SantaFe без пробігу.

Выгодные условия на КАСКО от страховой Уника в Паритете

UNIQA Insurance Group працює в Австрії з 1811 р і займає провідні позиції на ринках Центральної і Східної Європи. В Україні представлена ​​двома компаніями, "УНІКА Страхування" і "УНІКА Життя", які більше 20-ти років пропонують своїм клієнтам всі види страхування ризиків і страхування життя. "УНІКА" на постійній основі входить в ТОП-3 Рейтингу страхових компаній України, інвестує кошти в передові технології, удосконалює існуючі і розробляє нові продукти і сервіси, за рахунок чого клієнти отримують найсучасніші рішення в області страхування.

Условия страховой защиты КАСКО для моделей Hyundai Tucson / SantaFe без пробігу

 

Модель

Франшиза 0%

Франшиза 0,5%

Hyundai Santa Fe

Hyundai Tucson

3,49

3,2

Максимальне покриття:

- викрадення,
- ДТП,
- протиправні дії третіх осіб,
- падіння дерев,
- стихійне лихо,
- пожежа,
- вибух,
- напад тварин,
- інше

Ліцензія Нацкомфінпослуг АЕ293990 від 07.08.14 р

Автомобілі Hyundai можна придбати на найвигідніших умовах, скориставшись кредитною програмою Hyundai Finance.

Всі переваги до Ваших послуг:

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет»

в FacebookInstagram, YouTube

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.