Авторизация
Регистрация

Святкова пропозиція на KONA Electric

Автоцентр ПАРИТЕТ на Автозаводській, 24 робить святковий сюрприз шанувальникам електромобілів, встановлюючи спеціальну ціну на модель KONA Electric із вигодою до 150 000 гривень. Пропозиція розповсюджується на моделі 2020 року випуску та комплектації Dynamic / Top із ємністю батареї електромотору на 39 і 64 кВт*год. Спеціальна цінова пропозиція діє в період з 8 грудня 2020 року по 31 січня 2021 року.

Спеціальна цінова пропозиція діє на електричну версію Hyundai KONA 2020 року виробництва:

 Модель  Регулярна ціна, грн.  Спеціальна ціна, грн.  Вигода, грн.
 Kona EV Dynamic 39kWh 1 023 400 923 400  100 000
 Kona EV Dynamic 39kWh 2-tone 1 031 900 931 900  100 000
 Kona EV Top 64kWh 2-tone 1 340 300 1 190 300  150 000

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена!

KONA Electric перевершує очікування та пропонує запасу ходу на одній зарядці до 450 км. Компоненти електричного приводу моделі були спроектовані та підібрані таким чином, щоб забезпечити відмінні характеристики водіння, а нова платформа забезпечує компактну інтеграцію акумуляторних батарей. Нова система керування температурним режимом батареї дає змогу не лише підвищити ефективність, але й збільшити термін служби батареї. Унікальний стиль Kona Electric безперечно виділяє її серед інших автомобілів, а лише за два роки з моменту випуску моделі було продано понад 120 000 електромобілів KONA Electric у світі.

KONA Electric пропонує запасу ходу на одній зарядці до 450 км.

** - до 80% заряду батареї при використанні станції заряду постійним струмом потужністю 100 кВт

Автомобілі KONA Electric можна придбати в кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися у відділу продажів автоцентру Паритет по тел: (067) 247-85-67   логотип Viber.

Акція на автомобілі триватиме до 31 січня 2021 року в автоцентрі «Паритет». Вказана вартість актуальна станом на 22.01.21.  без ПДВ. Вартість може бути змінена без попереднього інформування покупців

Всі переваги до Ваших послуг:

* Послуга надається за бажанням клієнта, при наявності автомобіля для тест-драйву та відсутності заборон (посилених карантинних заходів, локдауна) на проведення пробної поїздки.

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот автоцентра ПАРИТЕТ

FacebookInstagramYouTube

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.