Авторизация
Регистрация

Вигідні ціни на нову Hyundai Elantra

Праздничные цены на Hyundai Elantra в автоцентре Паритет

Чудова новина для всіх, хто чекав зниження ціни на новенький седан Hyundai Elantra. В автоцентрі Паритет можна купити автомобіль New Elantra за вигідною ціною від 462 300 на Автозаводській 24.

Прекрасним подарунком для всієї родини може стати покупка сучасного і технологічного седану бізнес класу Hyundai Elantra.

Спеціальна цінова пропозиція поширюється на всі комплектації моделі *:

 

Не пропустіть шанс! Кількість авто обмежена. Акційні автомобілі в комплектації Active 1.6, Comfort 1.6 и 2.0, Style 1.6/2.0 и Style 16.6/2.0 (safety pack) 2019 р.в. вже продані :-(

Додатково в автомобільному центрі Паритет ви можете скористатися фінансовою програмою Hyundai Finance. Без процентна розстрочка з фіксованою ставкою під 0.01% річних можливо оформити на строк до 5 років без додаткових платежів.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція звертайтеся до відділу продажів за тел: (044) 537-25-15 / (067) 247-85-67.

* Діє акція до 31.07.2020 в автоцентрі Паритет. Вказана вартість актуальна станом на 07.07.20р. ПДВ враховано. Вартість може бути змінена без попереднього інформування покупців.

Всі переваги до Ваших послуг:

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот автоцентра ПАРИТЕТ

FacebookInstagramYouTube

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.