Авторизация
Регистрация

Не втрачай момент - підготуй авто до зими вигідно!

- Замов шиномонтаж і отримай діагностику ходової частини всього за 99 грн.*!

* Акція діє в період з 13.10 по 31.10.2021г. Діагностику ходової за акційною ціною в 99 грн. надається за умови проведення шиномонтажу в зазначений акційний період. Акційна вартість на діагностику ходової не підсумовується зі знижкою дисконтної картки і з іншими акціями.. 

Запис можливий через онлайн консультант на сайті форму запису на сервіс  і по телефону: (067) 239-87-86 (Viber, Telegram).

Вигідні ціни на шиномонтаж в Києві

Всі переваги до Ваших послуг:

* Послуга надається за бажанням клієнта, при наявності автомобіля для тест-драйву та відсутності заборон (посилених карантинних заходів, локдауна) на проведення пробної поїздки.

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот автоцентра ПАРИТЕТ

FacebookInstagramYouTube

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.