Авторизация
Регистрация

Корисна інформація

information

Купуючи автомобіль HYUNDAI, не забудьте запитати у продавця, для якого регіону він вироблений.

Чому ця інформація важлива?

Завод-виробник надає офіційну гарантію для України на 5 років експлуатації або 100000 кілометрів пробігу, але тільки для тих автомобілів, які вироблені для нашої країни і адаптовані до місцевих дорожніх і кліматичних умов експлуатації. Заводська гарантія не поширюється на ті автомобілі HYUNDAI, які були зроблені для інших регіонів, а експлуатуються в Україні. У разі якщо власник виявив заводські дефекти або несправності, він залишиться з несправним автомобілем один на один, і ймовірність відновлення прав як споживача в такому випадку відсутня.

Для кожного регіону компанія HYUNDAI випускає різні модифікації своїх автомобілів.

Сенс цього в тому, що таким чином можна максимально адаптувати автомобіль до місцевих умов експлуатації. У різних регіонах відрізняється клімат (температура, вологість повітря), дорожні і сезонні умови (наприклад, обробка доріг сольовими розчинами взимку). А так же різні вимоги до токсичності вихлопу, до освітлювальних приладів і систем безпеки автомобіля. Найчастіше, зовнішній вигляд автомобілів, вироблених для різних регіонів, нічим з між собою не відрізняється. Головні конструкційні відмінності знаходяться всередині автомобіля. Найбільші відмінності існують між автомобілями, які вироблені для країн з помірно холодним кліматом (в т.ч Україна) і для країн з жарким сухим кліматом (країни Близького Сходу)

Основні конструктивні зміни в вузли і агрегати автомобілів, вироблених для північних і південних країн:

Найбільш масові завезення на Україну автомобілів HYUNDAI походять з Оману та Об'єднаних Арабських Еміратів.

Купуючи автомобілі У ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА, ВИ ОТРИМУЄТЕ НАСТУПНІ ПЕРЕВАГИ:

 Так яким чином відрізнити «сірий автомобіль» від поставляється офіційно?
- У таких автомобілів є невеликі зовнішні відмінності. «Сірий автомобіль» відразу видає нестандартна комплектація, яка значно відрізняється від тих, що надані на цьому сайті. Якщо у вас виникнуть питання, що стосуються подібних автомобілів, Ви завжди можете отримати кваліфіковану відповідь в автосалоні HYUNDAI Киев, ул. Автозаводская, 24.

-Купуючи автомобіль в офіційній дилерській мережі, Ви забезпечите себе від покупки «сірого автомобіля» на 100%. У нас Ви можете отримати кваліфіковану консультацію з будь-якого питання. Та невелика сума, яку можна заощадити, придбавши «сірий автомобіль», згодом обертається значними фінансовими витратами, втраченим часом, а іноді і здоров'ям.

- Проконсультуватися з фахівцем сервісного центру можна заповнивши ЗАЯВКУ на сайті, по ТЕЛЕФОНУ або відвідавши наш дилерський центр - КАРТА ПРОЇЗДУ

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.