Авторизация
Регистрация

Нові вимоги ідентифікації при оплаті понад 5000 грн.

Нові вимоги ідентифікації при оплаті послуг або товару понад 5000 грн.

З 28 квітня 2020 встановлені оновлені вимоги до переліку інформації про платника при сплаті суми від 5 000 грн. до 400 тис. грн. Тепер, щоб оплатити послуги або товар в касі банку, що знаходиться в автоцентрі «Паритет», необхідно надати оригінали документів при сплаті суми від 5 000 грн. до 30 тис: паспорт та ідентифікаційний код або id-карту. При сплаті суми від 30 тис грн. до 400 тис. грн необхідно надати оригінали документів: паспорт та ідентифікаційний код або id-карту та номер запису в дем. реєстрі (в біометричних паспортах або у витягу до id-картки). Від 400 тис. грн необхідно надати оригінали документів: паспорт та ідентифікаційний код або id-карту, номер запису в дем. реєстрі (в біометричних паспортах або у витягу до id картки) та документ про джерело походження коштів.

Дані вимоги вступили в силу згідно Закону України № 361-IX від 06.12.2019 р "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення".

Нові вимоги до переліку інформації про платника при сплаті суми від 5 000 грн. до 400 тис. грн.

 

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.