Авторизация
Регистрация

Встигніть придбати Hyundai IONIQ Electric за зниженою ціною

Автоцентр «Паритет» пропонує вам обзавестися високотехнологічним електромобілем IONIQ Electric, заощадивши при цьому до 67 000 грн. Умови акції поширюються на партію авто 2018 року. Кількість обмежена.

Hyundai IONIQ Electric по сниженной цене

IONIQ Electric - знакова модель для компанії Hyundai. Це її перший електромобіль. Модель відразу ж стала популярною на ринках країн, в яких актуальний тренд використання транспортних засобів, безпечних для навколишнього середовища. Німецька організація автолюбителів ADAC визнала цей автомобіль найбільш ефективним у своїй категорії. Він обійшов за основними характеристиками електромобілі багатьох інших виробників. Представники ADAC протестували авто від Hyundai. Результати такі: на 100 км воно витрачає 14,7 кВт / год електричної енергії. Цей показник можна порівняти з кількістю викидів 85 г / км.

В автоцентрі «Паритет» можна придбати автомобіль в двох комплектаціях. Пропонуємо вам ознайомитися з розцінками:

Комплектація

Регулярна ціна, грн.

Спеціальна ціна, грн.

Premium

885 100

823 100

Top

956 900

889 900

Авто в комплектації Premium має наступним функціоналом:

Покупці, які набувають авто в комплектації Top, отримують, крім вищезазначених функцій, такі опції: система стеження за дорожньою розміткою, моніторингу «сліпих» зон і автономного екстреного гальмування, вентиляція передніх сидінь, підігрів задніх сидінь, інтелектуальний круїз-контроль, світлодіодні фари головного світла.

Поспішайте! Кількість автомобілів, доступних в автоцентрі «Паритет» за спеціальною ціною, обмежена.

* Скористатися спеціальною пропозицією можна до моменту розпродажі всіх автомобілів. Ціни вказані станом на 19.03.2019 року. ПДВ враховано. У вартість можуть бути внесені зміни без попереднього інформування покупців.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажів автоцентру Паритет по тел: (067) 247 85 67.