Авторизация
Регистрация

Автомобілі лінійки Hyundai i30 за спеціальною ціною!

В автомобільному центрі «Паритет» ви можете придбати за спеціальною ціною автомобілі i30, i30 Fastback. Економія при покупці може досягати 175 725 грн. Пропозиція актуальна до 27 квітня 2019 року.

Kинейки Hyundai i30 по специальной цене в автоцентре Паритет

Хетчбек i30, виконаний в кидком, яскравому дизайні, доступний в 3 комплектаціях. Вибрати можна з трьох КПП і чотирьох моторів. Максимальна економія при покупці i30 - 175 725 грн.

Вишуканий і розкішний Hyundai i30 Fastback можна придбати, вибравши з трьох комплектацій з вигодою 91 200. Автомобіль оснащується роботизованою КПП і бензиновим турбомотором. 

Авто з серії Hyundai i30 можна придбати в кредит. Умови кредитного договору найбільш лояльні на українському ринку. Щоб дізнатися подробиці, перейдіть за посиланням.

Поспішайте! Кількість акційних авто обмежена!

Пропозиція діє до 27.04.2019 р Ціни актуальні станом на 19.04.2019 року. Вартість може бути змінена без попереднього повідомлення.

Автомобілі Hyundai можна придбати на найвигідніших умовах, скориставшись кредитною програмою Hyundai Finance, докладніше Ви зможете ознайомитися за посиланням.

За подробицями звертайтеся до консультантів автоцентру «ПАРИТЕТ»

Всі переваги автоцентру Паритет до Ваших послуг:

*Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет»

 в FacebookInstagramGoogle+