Авторизация
Регистрация

Знижуємо ціни на оригінальні аксесуари Hyundai

Знижуємо ціни на оригінальні аксесуари Hyundai

Починаючи з 1 квітня і до кінця червня 2019 року всі клієнти нашого автоцентру можуть придбати аксесуари для моделей Hyundai за акційною вартістю.

Дана акційна пропозиція поширюються на такі моделі: Santa Fe (DM / TM), Tucson (TL / TL FL), ix35 (LM), i10, i20, i30 (GD і PD), i40 (VF), Kona (OS) і IONIQ (AE).
  
Розмір знижки состовляет 8%. Ви можете придбати дешевше наступні аксесуари:
• захист: килимок багажника;
• комфорт: снего-, сонцезахисні екрани на лобове скло, підлокітник, дефлектори бокового скла;
• транспортування: багажник на дах зі сталі або алюмінію, бокс на дах, фаркоп і комплект підключення до електромережі, адаптери та подовжувачі;
• колісні диски.

Поспішайте! Кількість товарів, які можна купити за акційною ціною, обмежена!

Умови акції діють до 30 червня цього року. Придбати товари можна в автомобільному центрі «Паритет». Вартість продукції може бути змінена без попереднього сповіщення клієнтів.

Всі переваги до Ваших послуг:

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет»

в FacebookInstagramGoogle+ и YouTube

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.