Авторизация
Регистрация

Пройти тест-драйв

Випробуйте автомобіль в реальних умовах

Можна довго милуватися зображенням автомобіля на сайті і вивчити всі його технічні характеристики, але по-справжньому зрозуміти і оцінити його в русі, дізнатися його ходові якості, відчути простір і комфорт салону, можливо тільки після пробної поїздки. Не втрачайте времемені, запишіться на тест-драйв прямо зараз. Виберіть будь-який з наявних на тест-драйві автомобілів і випробуйте його в реальних умовах!

Тест-драйв автомобилей Hyundai

Маршрут «МІСТО»

протяжність: 4.0 км. час: 15 хв. особливості: Зони з штучними нерівностями

У Вас буде можливість випробувати автомобіль в різних дорожніх умовах. Маршрут тест-драйву включає як відрізки зі швидкісним рухом, так і ділянки з нерівним дорожнім покриттям, а також зони з штучними нерівностями - «лежачими поліцейськими». Маршрут складений таким чином, щоб водій міг відчути підвіску, перевірити бездоганну роботу двигуна і гальмівної системи, відчути легкість і отримати задоволення від управління.

Маршрут тест-драйва "Город"

Маршрут "УНІВЕРСАЛЬНИЙ"

Протяжність: 6.6 км. час: 20 хв. особливості: Насичений міський трафік

Маршрут прокладений таким таким чином, щоб Ви змогли випробувати автомобіль Hyundai в різних умовах: на дорожньому покритті з дрібними вибоїнами, в насиченому міському трафіку і на швидкісних відрізках. Це допоможе визначитися з тим автомобілем, який стане основним для щоденних міських поїздок. Консультант розповість про особливості комплектації автомобіля і покаже всі основні можливості тієї чи іншої моделі Hyundai.

Маршрут тест-драйва "Универсальный"

Маршрут «ШОСЕ»

протяжність: 14.5 км. час: 28 хв. особливості: Швидкісний відрізок шосе

Ідеальний маршрут для тест-драйву автомобілів водіями, які використовують автомобіль для тривалих заміських поїздок. Маршрут «Шосе» найтриваліший із запропонованих. Вибравши цей маршрут, Ви зможете випробувати всі динамічні якості автомобіля Hyundai. Маршрут включає тривалий відрізок шосе, на якому Ви зможете випробувати динаміку і міць нового Hyundai.

Маршрут тест-драйву "Шосе"

Маршрут тест-драйва "Шоссе"

Натисніть на кнопку ПРОЙТИ ТЕСТ-ДРАЙВ, щоб записатися і випробувати автомобіль, який Ваc зацікавив!

Графік роботи автоцентру Паритет:

ВІДДІЛ
СЕРВІСУ
 
Пн-Сб:  8:00 - 20:00 ВІДДІЛ
ПРОДАЖУ
 
Пн-Сб:  9:00 - 20:00 ВІДДІЛ
ЗАПЧАСТИН
 
Пн-Пт:  9:00 - 18:00
Нд:  9:00 - 18:00 Нд:  10:00 - 18:00 Сб-Нд:  Вихідний*
обед 13:00 - 14:00    
     
(067) 239-87-86 (067) 247-85-67 (067) 693-27-63
   логотип Viber  
[email protected]  [email protected] [email protected]

* у вихідні дні, замовити та купити оригінальні запасні частини та аксесуари можливо у відділі сервісу

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.