Авторизация
Регистрация

Акция на Accent Classic

Accent RB

Автоцентр «Паритет» повідомляє про проведення сервісної акції з 25.10.2017 по 31.12.2017

Автоцентр «Паритет» повідомляє про проведення сервісної акції. Акція поширюється на Hyundai Accent Classic корейського виробництва. Клієнт, який купив автомобіль в період дії акції отримує сертифікат на проведення трьох безкоштовних ТО протягом 36 місяців з дати покупки автомобіля.

Технічне обслуговування буде проводитися на 15 000 км, 30 000 км, 45 000 км. пробігу, матеріали і роботи відповідно до стандартного переліку послуг є безкоштовними. На додаток до стандартного ТО додається регулювання розвалу / сходження, балансування коліс, мийка та прибирання автомобіля.

Для детального ознайомлення з акцією ви можете зателефонувати в автосалон за номером (044) -537-25-15 або (067) -247-85-67.

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» в Facebook, Google+, YouTube і Instagram

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.