Авторизация
Регистрация

Hyundai i20 перемагає в конкурентній боротьбі на тестах німецького Auto Zeitung

Hyundai i20 показал лучшие результаты на сравнительных тестах

23 березня 2017 року німецький автожурнал в черговий раз провів порівняльний тест нових моделей авто, в якому впевнено виграв Hyundai i20, обійшовши конкурентів з Німеччини і Франції в своєму класі.

Для всіх КЛІЄНТІВ автоцентру «Паритет» протягом квітня, Діє спеціальна сервісна пропозиція.

КОЖЕН клієнт станції технічного обслуговування може отріматі комплекс сервісних послуг за ціною Всього 299 грн!

У пакет послуг входить:

- перевірка освітлювальніх приладів

- діагностика кондиціонера

- антібактеріальна обробка кондиціонера

- комп'ютерна діагностика автомобіля

- мийка автомобіля

Поспішайте! Сервісне пропозиція Діє до 30.04.2017

Автоцентр «Паритет» є офіційнім дилером Hyundai в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та Багаторічний досвід роботи дозволяють надаті нашим Клієнтам Кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест драйву, trade - in, СПЕЦІАЛЬНІ програми кредитування і лізінгу, а такоже найвігідніші цінові та акційні Пропозиції. Сервісний відділ автоцентру Сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і Додатковий устаткування, здатно задовольніті будь-які побажання клієнта.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.