Авторизация
Регистрация

Плануй незабутні вихідні з «Hyundai Weekend».

Планируй незабываемые выходные с «Hyundai Weekend».

У період з 12 липня по 13 серпня 2017 року всі бажаючі зможуть взяти участь в акції «Hyundai Weekend».

Автоцентр «Паритет» офіційний дилер «Хюндай Мотор Україна», дистриб'ютора бренду Hyundai в Україні, оголошує про запуск нової літньої онлайн-акції «HyundaiWeekend».

Бажаючі взяти участь в акції, маєте увійти в систему на Лендінзі suv.hyundai.com.ua і пройти інтерактивну гру. Кожен бере участь має можливість виграти поїздку на двох в сонячну Одесу, романтичний Львів чи мальовничу Полтаву і насолодитися відпочинком в комфортабельному готелі «М1», «Leopolis» або «Verholy Relax Park».

Для того щоб зіграти потрібно в період з 12.07.17 по 13.08.2017 зайти на сайт suv.hyundai.com.ua, вибрати один з трьох крутомобілей: Creta, Tucson, SantaFe, зібрати ідеальний багаж для поїздки, поділиться результатами в Facebook і вирушайте в справжню подорож з HyundaiWeekend.

Плануй незабутні вихідні з «Hyundai Weekend»

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» в Facebook, Google+ і YouTube

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.