Авторизация
Регистрация

«Хюндай Мотор Україна» - національний партнер пісенного конкурсу «Євробачення-2017»

«Хюндай Мотор Украина»  национальный партнер «Евровидение-2017»

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI, стала національним партнером 62-го пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який відбудеться в Києві 9-13 травня 2017 року.

В рамках співпраці з організаційним комітетом «Євробачення-2017» компанія «Хюндай Мотор Україна» також надасть автомобілі марки Hyundai для обслуговування міжнародних делегацій країн-учасниць, які вийдуть в півфінальну і фінальну стадії конкурсу.

Проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення» стане винятковим міжнародним заходом і єдиним культурною подією, яке в широкому сенсі об'єднає всі європейські країни і все культури.

«Хюндай Мотор Україна» вирішила підтримати «Євробачення-2017» так як основні цінності конкурсу тісно переплітаються з цінностями концепції бренду Hyundai - Modern Premium, яка розширює поняття про автомобіль як транспортний засіб і змінює якість життя його власників на краще.

В цьому році в основній програмі конкурсу «Євробачення-2017» візьме участь рекордна кількість країн - 43. Представник від України візьме участь у другому півфіналі, який відбудеться 11 травня. Всього в фінальну частину конкурсу вийде по 10 представників країн-учасниць, які наберуть максимальну кількість балів в півфіналах. Півфінали і фінал конкурсу відбудуться на сцені Міжнародного виставкового центру. Організатором пісенного фестивалю «Євробачення-2017» є ПАТ НГТУ (UA: Перший), в ефірі і на сайті якого будуть ексклюзивно транслюватися півфінали і фінали конкурсу.

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет» в Facebook, Google +, Vkontakteі YouTube

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.