Авторизация
Регистрация

Час вигідних покупок зі знижкою 2,5%!

Автоцентр ПАРИТЕТ пропонує скористатися вигідною умовою покупки авто - 2,5% знижка на новий Hyundai.

На честь Дня народження автоцентру Паритет всім клієнтам в період з 11.03.2019 по 30.04.2019 надається спеціальна пропозиція * на придбання нового автомобіля Hyundai. Купівля авто стане більш приємною так як знижка в 2,5% поширюється і на акційні пропозиції, які зараз діють майже на всі автомобілі в модельному ряду Hyundai.

За детальною інформацією стосовно пропозиції, акціях, наявності автомобілів, комплектацій та цін звертайтеся до відділу продажів автоцентру Паритет по тел: (044) 537-25-15 / (067) 247 85 67 (Viber, Telegram).

* Спеціальною пропозицією вважається знижка в розмірі 2,5% від вартості зазначеної в прайс-листі на придбання нового авто Hyundai.

Купую зі знижкою 2,5% новий Hyundai в автоцентрі Паритет

 

Всі переваги до Ваших послуг:

* Послуга надається за бажанням клієнта і при наявності автомобіля для тест-драйву (пробна поїздка).

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Паритет»

в FacebookInstagram, YouTube

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.