Авторизация
Регистрация

Ви можете купити Hyundai в розстрочку під 0,01% на термін до 5 років!

Дана програма фінансування передбачає варіанти покупки авто в розстрочку з фіксованою ставкою під 0.01% річних на 5 років без комісії *.

Вигідна фінансова пропозиція від Hyundai Finance

Пропозиція по програмі фінансування від Hyundai поширюється на автомобілі 2020 - 2021 років випуску:

Легкові автомобілі

Кросовери

Комерційний автомобіль

Електро-SUV

Перевага фінансової програми Hyundai Finance серед інших кредитних програм в тому, що розстрочку можливо взяти на період від року до п'яти років з фіксованою процентною ставкою 0.01% при первинному внеску від 30%.

Детальну інформацію про пропозицію, і наявність автомобілів можна отримати у консультантів автоцентру «Паритет» за телефонами: (067) 247-85-67   логотип Viber.

Завжди раді Вам у автоцентрі Паритет на Автозаводській, 24.

* Пропозиція дійсна з 01 січня до 31 березня 2021 р. Розуміється фінансування придбання автомобілів Hyundai (i10, i30, Accent, Elantra, Venue, Kona, Tucson, Santa Fe, Palisade, H-1) за умови сплати від 70% вартості автомобіля; при ставці 0,01% річних, терміном до 60 місяців з початковим внеском від 70% реальна річна процентна ставка становить 0,09%. Ставка річних відсотків вказана без урахування комісій, витрат на страхування, зборів до Пенсійного фонду України та інших обов'язкових платежів, необхідних для покупки, реєстрації, обтяження автомобіля. Кількість автомобілів обмежена. Кредитує АТ "Ощадбанк". Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011. Акція поширюється на автомобілі, придбані в офіційного дилера ТОВ «Паритет» 2020-2021 рр. випуску. АТ «Ощадбанк» залишає за собою право змінювати умови.

Всі переваги до Ваших послуг:

* Послуга надається за бажанням клієнта, при наявності автомобіля для тест-драйву та відсутності заборон (посилених карантинних заходів, локдауна) на проведення пробної поїздки..

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Ми робимо все, щоб володіти автомобілем HYUNDAI було просто і зручно, протягом всього терміну його експлуатації!

Приєднуйтесь до офіційних спільнот автоцентра ПАРИТЕТ

FacebookInstagramYouTube

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.