Авторизация
Регистрация

Залиш відгук та приймай участь у розіграші квитків на концерт!

З 01 вересня в автоцентрі Паритет діє акція для клієнтів, які придбали автомобіль Hyundai "Залиш відгук та приймай участь у розіграші квитків на Дизель Шоу".

Правила участі в розіграші:

1. Оформивши угоду купівлі автомобіля Hyundai в нашому дилерському центрі в період з 01.09.19-07.10.19, Ви автоматично стаєте учасником акції «Залиш відгук та візьмуть участь у розіграші квитків на Дизель Шоу»;

2. Залишивши відгук на сторінці Фейсбук Автоцентр Паритет Hyundai або на карті Google «Автоцентр "ПАРИТЕТ" официальный дилер Hyundai в Украине» ви автоматично стаєте учасником розіграшу, в якому будуть розігруватися квитки на 2 людини / персони в Палац Україна на концерт Дизель Шоу, який відбудеться 11 жовтня;

Кожен учасник отримає свій порядковий номер, після чого розіграш буде проводиться на сайті random.org. через генерацію випадкових чисел. Результат розіграшу буде оголошено 08.10.2019 на офіційній сторінці в Фейсбук, а також на офіційному сайті ТОВ "Паритет".

Залиш відгук автоцентру Паритет та бери участь у розіграші квитків на Дизель Шоу

Пройти тест-драйв, скористатися кредитом, обміняти свій автомобіль? Просто виберіть дію в інтерактивній формі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.