Авторизация
Регистрация

Угода Року!

Компания

Автоцентр «ПАРИТЕТ» завжди пропонує Клієнтам найкращі і найвигідніші умови придбання та обслуговування автомобілів HYUNDAI.

Тільки до 31 січня 2015 року, якщо у Вас є пропозиція від іншого дилера, ми готові його розглянути і запропонувати більш вигідні умови придбання та обслуговування Вашого нового автомобіля HYUNDAI. Від нашої пропозиції неможливо буде відмовитися!

Акція діє до 28.02.2015 року. Кількість автомобілів по акції обмежена!

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до продавців-консультантів автоцентру «Паритет» на Автозаводській 24, а також по телефону: (044) 537-25-15.

Чекаємо Вас в Автоцентрі «ПАРИТЕТ»!

Автоцентр «Паритет» на протязі 10 років є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Багаторічний досвід, високий рівень професіоналізму та клієнтоорієнтована стратегія вивели Автоцентр «Паритет» в лідери свого сегмента. В автосалоні представлений широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і оснащений високотехнологічним обладнанням. У відділі запчастин представлений широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування. Автоцентр «ПАРИТЕТ» визнаний «Кращим дилером по сервісу серед офіційних дилерів Hyundai на території України».

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.