Авторизация
Регистрация

Hyundai Palisade - переможець Red Dot Award-2019

Hyundai Palisade удостоился награды на конкурсе Red Dot Award-2019

Флагман сегменту SUV компанії Hyundai удостоївся найвищої нагороди на конкурсі промислового дизайну Red Dot Award-2019

Оригінальний, ефектний дизайн 8-місцевого позашляховика був високо оцінений журі, які присудили автомобілю перемогу в категорії «Авто і мотоцикли».

Hyundai Palisade – победитель Red Dot Award-2019
 
До складу журі входять двадцять фахівців в області дизайну зі світовим ім'ям. Вони відзначили розкішну і презентабельність зовнішнього вигляду автомобіля Hyundai Palisade. Модель отримала беззастережну перемогу в категорії «Авто і мотоцикли».
 
Люк Донкервольке, головний дизайнер компанії Hyundai, з цього приводу сказав наступне: «Зовнішній вигляд автомобіля був розроблений спільними зусиллями дизайнерів відділу Hyundai Design. Це талановиті фахівці з усього світу, які довели, що їх розробки є сьогодні передовими в області дизайну. Hyundai відмовилася від використання одного і того ж дизайну в глобальному масштабі. Зовнішній вигляд адаптований до вимог кожного конкретного ринку Європи ».
 
Palisade - автомобіль нового покоління бренду Hyundai. Він втілив в собі сучасні дизайнерські рішення компанії: концепцію чуттєвої спортивності, гармонійне поєднання естетичної привабливості і продуктивності, сучасної технологічності і елегантності.
 
Глава дизайнерського центру Санг-Юп Лі зазначив: «Palisade - втілення нового позашляховика Hyundai. Це ключова модель в нашій лінійці. Нам вдалося домогтися бажаного ефекту: інтер'єр і екстер'єр автомобіля констрастіруют, але при цьому виглядають гармонійно і красиво. Інтер'єр позашляховика - це затишок, атмосфера стилю, виражена в горизонтальних акцентах. Екстер'єр зроблений в мужньому, елегантному стилі ».
 
Історія успіхів компанії Hyundai на конкурсі Red Dot Award

Даний захід є одним з найважливіших в дизайнерській сфері. Логотип Red Dot вважається знаком якості, який отримують лише гідні, видатні продукти і виробники.

Тріумф, здобувши в цьому році, став для компанії Hyundai шостим поспіль на даному міжнародному конкурсі. Раніше нагороди удостоювалися такі моделі автомобілів:

• 2019 - Palisade;
• 2018 - Kona і NEXO;
• 2017 - Grandeur (Azera) і i30;
• 2016 - IONIQ (Hybrid, Plug-in Hybrid, Electric);
• 2015 - i20 і Sonata;
• 2014 року - i10 і Genesis.
• 2015 - i20 и Sonata;
• 2014 - i10 и Genesis.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.