Авторизация
Регистрация

З Hyundai Tucson N Line зробили арт-об'єкт

Из Hyundai Tucson N Line сделали арт-объект

Компанія Hyundai спільно з графічним дизайнером з Німеччини зробили арт об'єкт з нового кросовера Tucson N Line

Після того, як компанія Hyundai представила новий варіант Tucson в спортивній «екіпіровці» N Line, було вирішено зробити з авто арт-об'єкт. Для цього був запрошений графічний дизайнер та ілюстратор з Німеччини Андреас Прейс. Його спеціалізація - живі картини, мурали, композиції абстрактного типу, зроблені з паперу і дерева. Результатом роботи Андреаса став об'єкт під назвою Drive A Statement.

Арт обьект из нового варианта Tucson в спортивной экипировке N Line
 
Прейс сказав наступне: «Щоб перетворити автомобіль Tucson N Line в арт-об'єкт, мені знадобилося 3 дні. Зауважу, що модель і без того є твором мистецтва: вона надзвичайно красива і ефектна. Створюючи об'єкт, я намагався зберегти унікальний стиль авто і спортивний характер. Ця робота, крім усього іншого, дозволила мені самовиразитися. Я сподіваюся, вона буде гідно оцінена на заходах, організованих компанією Hyundai ».
 
Розробляючи арт-об'єкт, Андреас використовував колірну гамму, характерну для спортивної лінійки N. Щоб підкреслити стиль екстер'єру авто, ілюстратор використовував червоний, чорний, блакитний і білий кольори.

Андреас-Крістоф Хофманн, віце-президент європейського підрозділу Hyundai, зазначив: «Наша нова розробка Tucson N Line - сучасна пропозиція споживачам, яким потрібний не тільки комфорт і безпеку, але і гідна візуальна складова, а також динаміка. Щоб підкреслити той факт, що новий Tucson - особливий автомобіль в нашій лінійці, ми запросили Андреаса, щоб він втілив в життя проект Drive A Statement. Ми повністю задоволені отриманим арт-об'єктом. Він повною мірою відображає всі особливості нового автомобіля. Ми будемо використовувати це творіння на наших заходах по всій Європі ».

Арт обьект из нового варианта Tucson  N Line
 
На європейський ринок новий Tucson буде поставлятися з трьома варіантами двигуна. Один з них - дизель-електричний мотор, що складається з 48-вольтової літій-іонної батареї, інвертора, конвертора і стартер-генератора з приводом ремінного типу. Новий Tucson оснащений поліпшеною підвіскою з посиленими амортизаторами. Вона підвищила жорсткість автомобіля на 5% в задній частині і на 8% в передній. Також було вдосконалено рульове управління. Цього вдалося домогтися за рахунок переналаштування електромеханічного підсилювача.

Спортивна модифікація Tucson виробляється на заводі в чеському місті Ношовіцах. Споживачі зможуть придбати новий автомобіль починаючи з травня 2019 року.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.