Авторизация
Регистрация

Весна. 8 березня. Тест Драйв. Тільки для жінок!

Дорогі жінки, з 4 по 12 березня запрошуємо Вас в наш Автоцентр для участі в святковому тест-драйві на будь-який з представлених тестових моделей TM HYUNDAI.

Що прийняли участь у святковому тест-драйві автоматично стають учасницями розіграшу святкового призу - трьох сертифікатів «номіналом 1000 грн» мережі "Брокард-Україна".

Розіграш призів відбудеться 14.03.2016 року, за допомогою сервісу вибору випадкових номерів www.random.org, в присутності співробітників Автоцентру і безпосередніх учасників, які виявили бажання взяти участь в розіграші.

 

Запишіться на тест-драйв прямо зараз, випробуйте HYUNDAI в реальних умовах!

Автоцентр «ПАРИТЕТ» протягом 11 років є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надати нашим Клієнтам кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI. Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, trade-in, спеціальні програми кредитування і лізингу, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів і додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання Клі

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.