Авторизация
Регистрация

4 роки гарантії без обмеження пробігу

На новий автомобіль * ТМ Hyundai, проданий через офіційну дилерську мережу дистриб'ютора в Україні, і його лакофарбове покриття, окрім окремих комплектуючих виробів, зазначених в п. 1.3 та витратних матеріалів, зазначених у п. 1.7, встановлюється гарантійний термін експлуатації з дати поставки першому Власнику (тобто з вказаною в реєстраційній картці сервісної книжки дати відліку гарантійного терміну) 48 місяців без обмеження пробігу.

Термін служби автомобіля Hyundai становить 84 місяці (7 років) з дати поставки першому Власнику (тобто з вказаною в реєстраційній картці сервісної книжки дати відліку гарантійного терміну). Після закінчення терміну служби автомобіля ТМ Hyundai можлива і подальша його експлуатація, якщо Власник буде чітко дотримуватися вимог щодо проходження періодичного технічного обслуговування, а також інших вимог по експлуатації, зазначених в експлуатаційних документах. Власник має право пред'явити вимоги на проведення гарантійного ремонту, тільки в гарантійний термін експлуатації.

* Дані умови не поширюються на моделі автомобілів, вироблених на заводі Hyundai Motor в Ношовіцах (Чехія) і Ченнаї (Індія), а також на електричні та гібридні автомобілі IONIQ.

ГАРАНТІЯ НА ОКРЕМІ КОМПЛЕКТУЮЧІ

Спробуйте відповісти на такі вироби надаються такі гарантійні терміни:

12 місяців або 20 000 км (в залежності від того, що настає раніше):

 

24 місяці або 40 000 км (в залежності від того, що настає раніше):

 

акумуляторні батареї (12В), встановлені Виробником
36 місяців або 60 000 км (в залежності від того, що настає раніше):

 

Гарантію на покришки (шини), встановлені на автомобілі Виробником, забезпечує Виробник шин. Якщо в процесі експлуатації автомобіля виявляється дефект покришок, для експертного висновку або отримання компенсації слід звертатися безпосередньо до виробника шин.

 

ГАРАНТІЯ НА ЛАКОФАРБОВЕ ПОКРИТТЯ (ЛКП)

 

Гарантія на ЛКП (лакофарбове покриття) автомобілів Hyundai складає 48 місяців, за умови дотримання правил догляду та експлуатації автомобіля. Власник має право пред'явити вимоги до якості лакофарбового покриття тільки в гарантійний термін експлуатації автомобіля.

 

Гарантія на ЛКП втрачається в разі:

 

Гарантія на ЛКП не поширюється на:

 

ГАРАНТІЯ НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ, НАБУТІ ЗА ОПЛАТУ

 

Гарантія на оригінальні запасні частини, придбані за оплату та встановлені на автомобіль у офіційного Дилера (за винятком переліку, зазначеного в п. 1.7 «Що не покривається гарантією"), починається з дати їх установки в офіційному сервісному центрі та діє 12 місяців або 20 000 км в залежності від того, що настає раніше.

 

Власник має право вимагати виконання гарантійних зобов'язань по запасним частинам тільки у того офіційного дилера, у якого було придбано і встановлено такі запчастини. Власник зобов'язаний пред'явити відповідні документи, що підтверджують придбання та установку таких запасних частин у цього дилера.

 

Проконсультуватися з фахівцем сервісного центру можна заповнивши ЗАЯВКУ на сайті, по ТЕЛЕФОНУ або відвідавши наш дилерський центр - КАРТА ПРОЇЗДУ

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.