Авторизация
Регистрация

Комп'ютерна діагностика

computer

Hyundai GDS Mobile

Що таке комп'ютерна діагностика автомобіля і як вона працює?
Комп'ютерна діагностика автомобіля - це ефективний спосіб ретельної перевірки всіх електронних систем вашого транспортного засобу, який надає можливість, по-перше, попередити назріваючі несправності і, по-друге, з точністю виявити вже наявні проблеми. Завжди вважалося непростим завданням знайти причину несправності в автомобілі, це було трудомістке заняття, не з першого разу приносить результати. Тепер на допомогу фахівцям і водіям прийшла комп'ютерна діагностика автомобіля, що істотно полегшило процес пошуку неполадок. Комп'ютерна діагностика дає інформацію про поточний стан вузлів, деталей і блоків управління автомобіля, оцінює його загальний технічний стан. За допомогою комп'ютерної діагностики фахівці вимірюють різні характеристики авто, що забезпечують його справну роботу.

Комп'ютерна діагностика автомобіля дозволяє провести перевірку більшості ключових систем управління, в числі яких: управління двигуном, ABS, автоматична трансмісія, подушки безпеки, круїз-контроль, клімат-контроль, щиток приладів, система паркування, пневмопідвіска, система навігації і т.д.

Треба зауважити, що діагностика окремої системи - процес поетапний. Скажімо, при діагностиці двигуна спочатку здійснюється перевірка системи, керуючої двигуном, потім перевірка паливної системи, перевірка наповнюваності циліндрів, аналіз оборотів і так далі. За результатами багатоступінчастого аналізу видається зведений звіт про помилки, пропонуються рішення щодо усунення неполадок або ж заміни тих чи інших пристроїв і вузлів.

Що дає комп'ютерна діагностика автомобіля?
Автомобіль складається з різних взаємозв'язаних систем, правильне функціонування яких визначається значним числом параметрів. Тут доречно провести аналогію з лікарською практикою: по аналізах крові лікар робить висновок про загальному самопочутті пацієнта, за підсумками комп'ютерної діагностики автомобіля можна дати точну оцінку стану авто.

Систематична діагностика автомобіля, в кінцевому підсумку, економить час і гроші. Діагностика - це як регулярна профілактика, що допомагає скласти прогноз про можливі проблеми, виявити приховані і поки незначні дефекти, що можуть незабаром стати причиною великої поломки. Більш того, комп'ютерна діагностика спрямована на визначення ступеня зносу вузлів, що дозволяє провести їх своєчасну заміну, уникаючи, таким чином, дорогого ремонту. За допомогою комп'ютерної діагностики проводиться настільки точне і якісне «обстеження», що жодна потенційна проблема залишаеться упущена.

Чи варто нагадувати, що найбільша, складна діагностика обійдеться набагато дешевше, ніж ремонтні роботи, тому потрібно нею нехтувати? Кожен раз, коли ви проходите ТО, не забувайте проходити і комп'ютерну діагностику автомобіля. Не завадить вона і у випадках, якщо ви відчули будь-які тривожні симптоми в роботі вашого авто (сторонній шум і неприємний запах, проблеми в управлінні). Комп'ютерна діагностика бажана, якщо ви купуєте підтриманий автомобіль, потрапили в невелику аварію або долали значні відстані.

Комп'ютерна діагностика автомобіля - необхідний захід для ефективного і якісного ремонту. Оскільки тільки якщо відома точна причина неполадки, можна відремонтувати автомобіль на совість і з довгими результатами. Часто буває так, що сам ремонт займає набагато менше часу, ніж пошук несправності і всебічна діагностика. Завдяки комп'ютерній діагностиці процес пошуку неполадки робиться більш ефективним, вона дозволяє уникати зайвих «хірургічних» операцій та інших трудомістких процедур, істотно звужує простір пошуку і з точністю визначає характер поломки. Коли проблема діагностована, її рішення не складе труднощів.

Скільки коштує повна комп'ютерна діагностика?
Ми не заробляємо на комп'ютерну діагностику. За допомогою комп'ютерної діагностики ми економимо гроші і час клієнтів.

Ми використовуємо файли cookies для покращення Вашого досвіду на нашому сайті. Щоб дати згоду на використання файлів cookies, натисніть кнопку Прийняти.